Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Твое поведение в кинотеатре

Твое поведение в кинотеатре

Соціальна реклама на тему культурної поведінки в кінотеатрі.

Фіналіст фестеивалю соціальної реклами Molodiya.

Основні правила поведінки в кінотеатрі:

-  У кіно можна прийти протягом дня, не готуючись завчасно, звідси велика свобода дій. Якщо ви не зняли верхній одяг в гардеробі, обережно, не зачепивши сусіда покладіть пальто собі на коліна.

-  Якщо у вас волохата шапка її потрібно зняти.

-   На фестивальних прем'єрах, різних кіносвята діють правила поведінки, як в театрі театральні, в тому числі оплески під час перегляду і після закінчення його.

-  На звичайному кіносеанс слід дотримуватися тих самих правил, що і в театрі: не шуміти, приходити до початку сеансу, займати тільки свої місця, проходити в разі необхідності особою до сидячих, не жувати, що не смітити, не йти до закінчення сеансу.

-  Можна залишити зал тільки в разі, якщо фільм зовсім не виправдав ваших очікувань, намагаючись при цьому не заважати оточуючим.

-  Глядачі також повинні бути взаємно ввічливі і попереджувальні. Сподіваємося, ви не будете сидіти, розвалившись у кріслі, соватися на сидінні, крутити головою і постійно обговорювати і коментувати хід фільму щось жувати, і тим більше - лузати насіння і плюватися.

-  Якщо ви застудилися і кашляєте, краще залишіться вдома. У кіно теж прийнято аплодувати, висловлюючи захоплення блискучою роботою режисера, акторів, операторів.

23.03.2016 13:43
589

видеоматериалы

фото дня

superpriz