Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Василівку пропонують віднести до історичних місць

Василівку пропонують віднести до історичних місць

Така пропозиція прозвучала на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому  було представлено проект зон охорони та план організації території Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова». Автори  проекту виходили з того, що місто Василівка має стати історичним населеним пунктом, який має цікаве архітектурне становище. За результатами розгляду проект було підтримано та рекомендовано Василівській міській раді звернутись до Мінрегіону України з клопотанням про віднесення м. Василівки до історичних місць, а також включити охоронні зони навколо Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» до Генерального плану м. Василівка.

Загалом на засіданні було розглянуто дев’ять  проектів містобудівної документації.

Щодо генерального плану смт Кушугум Запорізького району, який передбачає оновлення з розширенням меж населеного пункту,  замовнику містобудівної документації рекомендовано звернутися до профільних підрозділів облдержадміністрації для отримання висновків та доопрацювати проект з їх урахуванням.

Стосовно містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м. Кам'янка-Дніпровська з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування м. Кам'янка-Дніпровська Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області» члени ради  рекомендували привести посилання у пояснювальній записці у відповідність до чинних нормативно-правових актів. За результатами розгляду проект схвалено та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.

Детальний план території для розширення кар’єрів «Центральний» та «Західний» з видобування вогнетривкої глини та коаліну на території Пологівської сільської ради за межами населеного пункту було схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження. Також було підкреслено, що кар’єри «Центральний» та «Західний» є джерелом доходів для   с. Пологи і схвалення цього проекту є дуже важливим для подальшого розвитку села.

Реалізація проекту «Детальний план території для розміщення та обслуговування сонячної електростанції на території Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (за межами населеного пункту)» є важливим кроком у розвитку альтернативної енергетики регіону та, крім іншого, дозволить створити нові робочі місця для жителів найближчих населених пунктів. Цей проект містобудівної документації також схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження.

Крім цього, схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку проекти містобудівної документації :

«Внесення змін до генерального плану с. Куликівське Новопетрівської сільської ради Бердянського району»;

«Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Андріївської селищної ради Бердянського району  для розміщення сміттєзвалища»;

«Детальний план окремої території на земельній ділянці, розташованій на території Степнянської сільської ради Запорізького району, за межами населеного пункту для будівництва об’єкта забезпечення життєдіяльності населених пунктів (об’єкта сміттєпереробного виробництва)»;

«Детальний план території для розміщення адміністративно-складських приміщень на земельній ділянці, розташованій на території Наталівської сільської ради Запорізького району, за межами населеного пункту, за поштовою адресою: вул. Гагаріна, 89, с. Новостепнянське», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

04.04.2017 14:32
360

видеоматериалы

фото дня

superpriz