Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Перший туристичний фестиваль представив курортний потенціал Запорізької області

Перший туристичний фестиваль представив курортний потенціал Запорізької області

Уперше в Запоріжжі відбувся туристичний фестиваль-ярмарок, організатором якого виступив Департамент культури, туризму, національностей та релігій  Запорізької облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Запорізька обласна туристична асоціація» за підтримки облдержадміністрації, обласної ради та Запорізької міської ради.

Захід зібрав більше 600 учасників і понад 3 тисячі відвідувачів. Розпочалося туристичне свято у суботу в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай». Тут було презентовано 65 об’єктів туристичної сфери – закладів культури, готелів, баз відпочинку, пансіонатів, санаторіїв, хостелів, кафе, ресторанів, зелених садиб, об’єктів пізнавального, екстремального, пляжного, етнотуризму тощо.  Свої рукотворні вироби представили та провели майстер-класи близько 100 майстрів. А на сцені талант продемонстрували 25 колективів художньої самодіяльності, а також окремі виконавці.

Знаково, що свій мальовничий і гостинний край представили не тільки запоріжці, але й гості з Києва, Харкова, Херсона та Івано-Франківська. Запоріжців і гостей області вітали заступник голови обласної ради Владислав Марченко і директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, які подякували митцям і всім учасникам заходу за любов до рідного краю і бажання поділитися красою рідної землі.

Результати свята відчутні і знакові: було укладено 200 попередніх контрактів. А головне – гості фестивалю дізналися, де можна відпочити і оздоровитися влітку. Так, уже наступного дня, у неділю, відбувся інформаційний тур до смт. Кирилівка, в якому взяли участь журналісти і представники галузі культури і туризму. Вони відвідали Василівську садибу Попова, мелітопольську садибу «У Валентини», кілька баз відпочинку в Кирилівці, дельфінарій, аквапарк, акваріум.

Сьогодні у Кирилівці нараховується більше 200 баз на Федотовій косі і понад 100 баз на косі Пересип. Уже відкрито і готові приймати відпочиваючих  50 відсотків із них. Деякі бази очищують воду самостійно, встановлено спеціальне  обладнання з доочистки води (наприклад, методом зворотнього осмасу). Представлені бази на різний смак і достаток з харчуванням чи без, різні види номерів - від економа до люкса. Вартість економ-номера складає від 45 грн., люкса – 100 грн. за одну людину. До того ж, на базах створено всі умови для відпочинку людей з обмеженими можливостями. А малозабезпечені сім’ї взагалі можуть відпочити у Кирилівці безкоштовно.

Олена МУХА

25.05.2016 12:11
675

видеоматериалы

фото дня

superpriz