Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Наближається масштабний фестиваль: Як готуються запоріжці (ФОТО)

Наближається масштабний фестиваль: Як готуються запоріжці (ФОТО)

29 липня у Приморську відбулася нарада, учасники якої обговорили підготовку та проведення на високому організаційному рівні у 2020 році Всеукраїнського фестивалю національних спільнот «Ми українські — We are Ukrainian».

Про це кореспонденту Запорізького Клубу Новин повідомив голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані, який разом із очільниками Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА також узяв участь у нараді.

Засновники та організатори фестивалю Всеукраїнського фестивалю національних спільнот «Ми українські — We are Ukrainian» котрий відбудеться 18-19 вересня 2020 року є: Приморська міська рада, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Асоціація національних меншин Запорізької області.

"Під час наради ми вирішили організаційно-творчі питання підготовки та проведення Всеукраїнського фестивалю національних спільнот «Ми українські — We are Ukrainian». Обговорили програму фестивалю, сценарний план, кількість колективів учасників, час заїзду колективів, формат відкриття та наповнюваність програми, місце проведення фестивалю. І все це з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби", - зазначив Науфаль Хамдані.

31.07.2020 13:36
1069

видеоматериалы

фото дня

superpriz