Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
TDK

Родной край

Василівку пропонують віднести до історичних місцьВасилівку пропонують віднести до історичних місцьТака пропозиція прозвучала на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому було представлено проект зон охорони та план організації території Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова»

04.04.2017 14:32
180

Чисто не там, где убираютЧисто не там, где убираютВ Мелитополе, неподалеку от поселка Новое, есть мусорный полигон. Однако местные жители решили ни в чем себя не ограничивать: совместными усилиями они организовали еще одну свалку бытовых отходов – на этот раз импровизированную. Примечательно то, что «свинячить» надумали в лесопарке – излюбленном горожанами месте отдыха.

24.03.2017 08:53
302

Яка доля чекає запорізьку Хортицю (ФОТО)Яка доля чекає запорізьку Хортицю (ФОТО)Перспективи розвитку Національного заповідника «Хортиця» та створення туристичної інфраструктури обговорили під час засідання члени тимчасової регіональної робочої групи, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна

11.03.2017 22:32
456
ru
rodnoj-kraj

видеоматериалы

фото дня