Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

На Чонгарі зупинили порушника (ФОТО)

На Чонгарі зупинили порушника (ФОТО)

Прикордонники на адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим продовжують виявляти транспортні засоби, що переміщуються з порушеннями та заборонені до ввезення на материкову Україну та вивезення з неї предметів та речовин.

Так, вчора до контрольного пункту «Чонгар» прибув 48-річний громадянин України, мешканець м. Запоріжжя, який слідував до анексованого Криму на автівці марки “FIAT”. Під час огляду даного автомобіля прикордонники виявили ознаки пошкодження основного  VIN-коду автівки.

За даним фактом прикордонники направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».

Також вчора до контрольного пункту «Чонгар» з материкової частини України прибув громадянин України на автомобілі марки «Citroen».  Під час огляду у дверцятах автомобіля військовослужбовці виявили металеву телескопічну палицю, яка заборонена до переміщення через адмінмежу із анексованим Кримом.

Виявлений предмет прикордонники встановленим порядком вилучили та передали представникам Національної поліції, повідомляє Прес-служба Бердянського прикордонного загону.

12.04.2017 14:42
243

видеоматериалы

фото дня

superpriz