Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Боротьба з корупцією може коштувати Голові СБУ його посади

Боротьба з корупцією може коштувати Голові СБУ його посади

Валентин Наливайченко, анонсував початок розслідування проти посадовців Генеральної прокуратури. Він фактично звинуватив діючих вищих посадових осіб держави у приховуванні тяжких злочинів і заявив про причетність керівників Генеральної прокуратури України часів Президента Порошенка до здійснення фіктивних операцій з нафтою в офшорних юрисдикціях

Це призвело до миттєвої реакції з боку адміністрації Президента та Генеральної прокуратури. Про це повідомляє радник голови СБУ Маркіян Лубківській на своїй сторінці у Facebook.

Наливайченку було відмовлено Адміністрацією Президента у дозволі на участь 16-17 червня у Вашингтоні  у запланованій раніше Презентації доказів збройної російської агресії проти України, та питань отримання допомоги у сфері безпеки та боротьбі з корупцією.

«Виступи в Палаті представників та Конгресі, а також зустрічі з впливовими і високопоставленими партнерами скасовано, американська сторона не розуміє, що відбувається, а Україна втрачає серйозну нагоду посилити свої позиції у протидії агресору», - написав Лубківський.

Натомість, за його даними, Наливайченко одержав повістку від слідчого Генпрокуратури, «яка таким чином (!) реагує на заяву голови СБУ під час останнього засідання Кабінету міністрів щодо причетності колишнього керівництва ГПУ до палаючої нафтоналивної бази БРСМ».

Тобто, замість пояснень конгресменам, голова СБУ даватиме пояснення слідчим Генпрокуратури.

Аналізуючи перебіг подій та можливі наслідки, деякі експерти  спрогнозували відставку Голови СБУ з посади протягом кількох тижнів.

Нагадаємо, що нещодавно Валентин Наливайченко звільнив всіх керівників ГУ СБУ по боротьбі з корупцією. Крім того відсторонив від роботи та почав перевірку всіх начальників управлінь по боротьбі з корупцією в областях України.

Читайте також:

http://newsclub.zp.ua/ru/proishestvija/uvoleno-vsjo-rukovodstvo-glavnogo-upravlenija-po-borbe-s-korrupciej-sbu/

14.06.2015 15:21
395

видеоматериалы

фото дня

superpriz