Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
TDK

«Спорт для всіх» закрив сезон обласних змагань з футзалу серед юнаків (ФОТО)

«Спорт для всіх» закрив сезон обласних змагань з футзалу серед юнаків (ФОТО)

У спортивному комплексі міста Токмака проведенні останні змагання обласного турніру з футзалу серед юнаків по трьом віковим групам. У фіналі змагалися юнаки 2004-2005 рр.н. Вісім кращих команд (всього в цій віковій групи стартувало 27 команд) боролися за перемогу. Команди, поділені на групи, провели матчі по коловій системі, для визначення фіналістів. За підсумками попередніх результатів команди визначили пари для двобоїв.

За 7-8 місце зустрілася «Темп» Енергодар та ДЮСШ Пологи. Підсумок 4:1 на користь енергодарівського «Темпу». П’яте місце посів мелітопольський «Аріс», який переміг Вільнянський «Колос» з рахунком 9:0.  В двох останніх матчах  було зафіксовано результат 3:1. З таким рахунком вихованці К-Дніпровської ДЮСШ (тренери Аркадій Лойко та Андрій Діденко) в матчі за третє місце перемогли місцевий «Дизеліст». А у матчі за перше місце «Спартак» Мелітополь (тренер Олександр Науменко) був сильніший за «Таврію» з Василівки (тренер Андрій Мицик).

Були визначені кращі гравці в командах: Володимир Журба - «Темп», Олексій Шибка – ДЮСШ Пологи, Андрій Паршин – «Аріс», Кирило Богданець – «Колос», Олександр Котенко - ДЮСШ К-Дніпровська, Ярослав Похвалітов та Роман Гамалай – «Дизеліст», Роман Аксьонов – «Таврія», Олександр Костік – «Спартак». Всі отримали цінні призи від директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олега Рибченка.

Переможці та призери змагань отримали кубки,  медалі та грамоти обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

Це був останній фінал сезону. За три місяця змагань понад 1000 юних спортсменів були задіяні у тренувальному та змагальних процесах. Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює подяку керівникам  спортивних споруд міст Мелітополя, Токмака, Полог, Енергодара, Василівки за надання можливості проведення заходів для дітей.

 

08.04.2017 19:48
167

видеоматериалы

фото дня