Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

Дитячо-юнацькі спортивні школи Запорізької області підсумовують свої досягнення у 2018 році (ФОТО)

Дитячо-юнацькі спортивні школи Запорізької області підсумовують свої досягнення у 2018 році (ФОТО)

Напередодні Дня Святого Миколая, Нового Року та з нагоди річниці утворення Національного олімпійського комітету України у Запорізькому обласному центрі молоді зібралася спортивна еліта нашого краю – аби підбити підсумки і визначити головні досягнення дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Передноворічний настрій і радість від перемог і здобутків разом із людьми, які все своє життя вірно служать спорту і виховують гідний спортивний резерв, розділив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Володимир Володимирович, дякуючи спортсменам і наставникам за підтримку молоді, силу і майстерність, сміливість і наполегливість, за науку боротися до останнього і ніколи не давати слабини, зазначив:

- Та робота, яку ви щоденно виконуєте, неоціненна. Адже ви водночас є і тренерами, і викладачами, і вихователями. Ви прищеплюєте нашим дітям найголовніше – жагу до перемоги, постійну боротьбу і прагнення, в першу чергу, довести собі, що ти можеш ще більше і ще краще. Завдяки вам, наші шановні тренери, викладачі, у наших дітей гартується сила волі і характер.

Як акцентував Володимир Подорожко, депутатський корпус Запорізької облради, усвідомлюючи свою відповідальність у вихованні здорового, сильного і вмотивованого покоління, підтримує фінансування спортивних шкіл. І ця підтримка і допомога буде продовжена й надалі.

Естафету вітань підтримали депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов та інші гості, кожен з яких мав нагоду прикрасити символічними спортивними іграшками новорічну ялинку.

Довідково

За роки свого існування спортивні школи стають другою домівкою для тисяч талановитих хлопчиків і дівчаток нашої області, багатьом з них допомагають знайти своє покликання, визначити майбутній шлях та стати успішними по життю. Спільними зусиллями тренерів, викладачів, директорів, керівництва Запорізької області у школа створені належні умови для розвитку дитини у сфері фізкультурно-спортивної діяльності, а з обласного бюджету щорічно надається фінансова підтримка.

Вихованці наших шкіл щорічно досягають високих результатів на змаганнях різного рівня. Поряд із досвідченими педагогами колективи оновлюються молодими кадрами, колишніми вихованцями ДЮСШ.

Сьогодні у шістнадцяти обласних дитячо-юнацьких спортивних школах займається 3644 вихованця. 68 спортсменів входять до складу Збірних команд України.

У 2018 році були підготовлені 101 спортсмен 1 розряду, 65 стали кандидатами в майстри спорту.

20 спортсменам було присвоєно звання Майстер спорту України, а троє стали Майстрами спорту України міжнародного класу – це вихованець комплексної ДЮСШ «Динамо» Артем Мусатов (кікбоксинг ІСКА) та вихованці Запорізького регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олексій Кабишев та Кирил Гаращенко (плавання).

Виховують юних спортсменів 175 талановитих тренерів-викладачів, які об’єднані спільною благородною метою – прославляти запорізький спорт і виховувати гідні і повноцінні покоління, повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

18.12.2018 20:57
103

видеоматериалы

фото дня