Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Advocat
TDK

Молодежный портал

Студенческое самоуправление города ЗапорожьеСтуденческое самоуправление города ЗапорожьеСтуденческое самоуправление – это одна из форм проявления инициативы и принятия участия студентов в жизни общества и работы ВУЗа. В Запорожской государственной инженерной академии студенческое самоуправление уже создано и активно работает. В этом году, 28 апреля прошла ежегодная конференция, на которой обсудили вопросы развития ВУЗа, отметили успехи активных студентов и определили дальнейшие пути работы.

07.05.2015 16:19
778

У Запоріжжі відбудеться майстер-клас з виготовлення квітів до  Дня пам'яті та завершення Другої світової війни.  У Запоріжжі відбудеться майстер-клас з виготовлення квітів до Дня пам'яті та завершення Другої світової війни. 07 травня, о 16:00 біля будівлі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР м. Запоріжжя відбудеться безкоштовний майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. Захід відбудеться за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

06.05.2015 16:55
268

У Запоріжжі  відбувся інформаційно-навчальний квест «Без паніки, ти обов’язково впораєшся!» У Запоріжжі відбувся інформаційно-навчальний квест «Без паніки, ти обов’язково впораєшся!» 24 квітня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся інформаційно-навчальний квест «Без паніки, ти обов’язково впораєшся». Захід пройшов на території площі Фестивальної та прилеглої території. Квест провели з метою підготувати населення до дій у надзвичайних подіях та ситуаціях, навчитися орієнтуватися на місцевості, надавати медичну допомогу, знаходити укриття тощо. У заході взяла участь активна молодь (учнівська, студентська, трудова) віком від 16 до 35.

04.05.2015 16:51
321

Студентка из Запорожья победила в конкурсе Оксфордского университетаСтудентка из Запорожья победила в конкурсе Оксфордского университетаУчастие в конкурсе девушка брала в рамках выполнения индивидуального задания из практики английского языка как второго иностранного под руководством преподавателя кафедры преподавания второго иностранного языка Ольги Салдецкой.

30.04.2015 11:10
313

В Запорожье пройдет конкурс красоты и таланта «Мистер Запорожье 2015» В Запорожье пройдет конкурс красоты и таланта «Мистер Запорожье 2015» В мае в Запорожье пройдет областной конкурс таланта и красоты "Мистер Запорожье 2015". Конкурс проводится ежегодно. Участие бесплатно. Мероприятие организовывается в благотворительных целях. В помощь детям, нуждающимся в лечении.

21.04.2015 15:07
930
ru
portal

видеоматериалы

фото дня