Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Advocat
TDK

Молодежный портал

В обласному проекті «Я – Українка» студентки ЗДМУ були найкращими!В обласному проекті «Я – Українка» студентки ЗДМУ були найкращими!Відбувся обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка», де упевнену перемогу здобули студентки ЗДМУ: Настя Косинська посіла місце «віце - міс Українка», а Катя Пак отримала титул «Міс Талант». Вітаємо наших розумниць, красунь, патріоток!

17.03.2017 09:10
423

Якісне навчання іноземних громадян – престиж нашої державиЯкісне навчання іноземних громадян – престиж нашої державиДругого березня на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Нормативно-правове забезпечення навчання іноземців в країні: стан, проблеми, перспективи».

09.03.2017 11:03
329

 В Запорожье состоялся ключевой матч за третье место в гандбольной Суперлиге В Запорожье состоялся ключевой матч за третье место в гандбольной СуперлигеСтрасти не хуже «Стамбульского финала» развернулись на площадке спорткомплекса «Запорожалюминстрой», где в двадцатом туре встретились запорожский «ЗНТУ-ЗАС» и киевский «ЦСКА»,транслировал tv5. Сейчас команды ведут жаркий спор за третье место в гандбольной Суперлиге Украины.

02.03.2017 10:36
80

У ЗНУ обговорили перспективи закордонного стажування для студентів факультету фізичного вихованняУ ЗНУ обговорили перспективи закордонного стажування для студентів факультету фізичного вихованняДвадцять другого лютого у Запорізькому національному університеті відбулася зустріч із представниками рекрутингової компанії «ASA GROUP», а також менеджерами готелів «Port Nature» (Бєлек), «Bellis» (Бєлек), «Green Beach Bodrum» (Бодрум), «Kamelya Collection» (Сіде), «Stone Group» (Анталія) щодо організації літнього стажування студентів університету в Туреччині.

23.02.2017 15:13
456
ru
portal

видеоматериалы

фото дня