Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Засідання Консультативно - експертної ради при ГУМВС України відбулося у Запоріжжі

Засідання Консультативно - експертної ради при ГУМВС України  відбулося у Запоріжжі

18 травня, о 17.00 відбулося планове засідання Консультативно – експертної  ради при  ГУМВС України в   Запорізькій області.

Відкрив  засідання ради та  представив звіт по виконаній роботі, голова Консультативно - експертної ради  ГУМВС  Вишинський Вадим Борисович.

На засіданні розглянули питання, щодо забезпечення громадської безпеки, правопорядку, попередження правопорушень і дотримання прав і свобод людини, реформування міліції та  виховання патріотичного духу і відкритості представників міліції.  

На  раді були присутні кваліфіковані фахівці у сфері права, соціології, внутрішньої політики, правозахисних, громадських організацій. Також на засідання були запрошені представники Запорізького державного медичного університету, працівники Слідчого управління МВС та  іноземні студенти. 

До порядку денного засідання Консультативно – експертної ради було включено 3 питання :

1. Представили результати розслідування конфлікту  між працівникам міліції та журналістом Юрієм  Гудименко. Голова Ради – Вишинський Вадим особисто представляв КЕР у кадровій комісії, яка розглядала цей випадок. Непатріотично налаштований до своєї країни представник міліції, після проведення службового розслідування, був звільнений з органів МВС.

Читайте також : Беркут, который ненавидит Украину

2. Хід розслідувань резонансних справ, щодо викрадення та вбивства дівчинки Бобкової Анастасії; вбивства молодого чоловіка в  Хортицькому жмс., побиття двох молодих чоловік на б. Шевченка. По даному питанню доповів зам. начальника Слідчого управління - Коробов Олександр. Він звітував, що по зазначеним справам проводять слідчі дії. Підозрюваного у викрадені та вбивстві Анастасії Бобкової  затримали, проводяться слідчі дії.

3. Розглянули питання, щодо інциденту  у м. Харьків  - побиття йорданських студентів,  для недопущення подібних  злочинів у м. Запоріжжі та області.  Запросили експертів: Представників Запорізького державного медичного університету, найбільшого в Запорізькій області за кількістю іноземних студентів, та представників Громадської ради національних товариств при Запорізькій ОДА.

Представник ЗДМУ - проректор Авраменко Микола Олександрович розповів про заходи, що були прийняті ЗДМУ для посилення безпеки іноземних громадян, відмітив необхідність постійної взаємодії між університетом, органами охорони правопорядку, громадськими активістами в питаннях провадження профілактичних заходів. Прояви насильства у відношенні до іноземних громадян використовуються для висвітлення в негативному ключі подій в Україні, відлякують іноземних громадян.

Голова Громадської ради національних товариств при Запорізькій ОДА, Хамдані Науфаль відмітив, що в Запорізькій області в цілому ситуація з безпекою іноземних громадян є стабільною, це сприяє збільшенню контингенту іноземних студентів, але необхідно проводити і надалі профілактичні заходи, щодо недопущення проявів насильства, ксенофобії, расової нетерпимості, попередження правопорушень в середовищі іноземних студентів та в місцях їх компактного проживання.

Експерти зазначили необхідність  введення нових маршрутів патрулювань міліції і посилення громадської безпеки.

В цілому за результатами роботи ради було рекомендовано посилити увагу до безпеки в м. Запоріжжі, та активізувати роботу міліції громадської безпеки, яка здатна, при додатковій підтримці, попередити тяжкі злочини у відношенні громадян України, іноземних громадян, що перебувають в Україні. 

Основна функція міліції громадської безпеки - попередження загрози життю, здоров’ю, честі, гідності, безпеки майна громадян, може бути реалізована через дотримання принципу взаємодії з громадськими організаціями і населенням та є однією з найбільш важливих умов покращення роботи міліції щодо зміцнення правопорядку.

Нагадаємо, при ГУМВС України в Запорізькій області була створена Консультаційно – експертна рада з питань формування та реалізації державної політики у сфері боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина.

Рада - є постійно діючим дорадчим органом при Управлінні, здійснює координацію у сфері співпраці недержавних організацій Запорізької області та експертів з працівниками Управління та його підрозділів.

Вікторія Кушнір 

 

19.06.2015 15:17
622

видеоматериалы

фото дня

superpriz