Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запорізькі рятувальники готові до надзвичайних ситуацій

Запорізькі рятувальники готові до надзвичайних ситуацій

Запорізькі рятувальники готові до дій за призначенням. Починаючи з 13 липня комплексна перевірка  проводяться  щоденно.

На території центральних очисних споруд №1 у Комунарському районі м. Запоріжжя відбулося перевірочне навчання. Рятувальники спільно зі спеціалізованими службами відпрацювали практичні дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виливом хімічно небезпечних речовин внаслідок аварії на підприємстві.
 
В Енергодарі рятувальники продемонстрували практичне тренування з ліквідації умовного вибуху газу в багатоповерхівці. Для того, щоб відпрацювати оперативні дії підрозділів під час гасіння пожежі на об’єктах підвищеної поверховості, були створені умови, максимально наближені до реальних.
 
Продовжилися перевірочні тактико-спеціальні навчання в Мелітополі, метою яких було відпрацювання спільних дій під час виникнення нештатної ситуації на залізниці.
 
У Бердянську рятувальникам довелося на набережній  ліквідувати умовну надзвичайну ситуацію. У Запоріжжі комісією  було проведено навчальний збір особового складу гарнізону за сигналом «Збір-Аварія», на якому було забезпечено стовідсоткову  явку особового складу.
 
Крім цього, бійці ДСНС  пройшли випробування на готовність до дій за призначенням під час  ДТП, у результаті якого зіткнулись легковий автомобіль та автоцистерна , яка перевозила  тонну аміаку. Перевірочні заходи триватимуть до 24 липня, коли остаточно будуть підбиті підсумки.
 
Нагадаємо, В області триває комплексна перевірка  стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яку проводить Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

за інформацією zoda.gov.ua

22.07.2015 10:29
621

видеоматериалы

фото дня

superpriz