Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запорізька спільна дія

Запорізька спільна дія

  За декілька днів в різних районах м. Запоріжжя членами партії, волонтерами та просто небайдужими до свого майбутнього громадянами  були розповсюджені серед мешканців обласного центру агітаційні матеріали політичної партії «Спільна Дія».

   Для запорізького осередку цієї партії це перший досвід прямого спілкування з мешканцями міста безпосередньо на вулицях Запоріжжя. Але вже зараз можливо стверджувати, що «перший млин не вийшов комом». Мешканці міста в цілому позитивно сприймають діяльність партії та її голови Т. Монтян. Багато хто казав, що на минулих виборах до парламенту вони були готові голосувати за цю політичну силу.   Гасло партії: «Найвищі цінності у державі: людина,свобода,власність» зрозумілий та прийнятний для кожного запорожця.  Але, нажаль, на той час партія не була представлена в нашому регіоні. Час минув, і вже на місцевих виборах запорожці зможуть зробити свій вибір. Тим більше, що для пересічного мешканця регіону нічого не змінюється на краще, а за тими  партіями, які на сьогодні в більшості представлені у запорізькому регіоні і заявляють про свої амбіції, на майбутніх місцевих виборах стоїть олігархічний капітал. А як вже не раз доведено історією, олігархи в першу чергу думають про свої прибутки, а в останню чергу -  про людей.

 Як зазначив керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Спільна Дія» О.Слєсарь, на сьогоднішній день партія структурно представлена в м. Запоріжжі та районах міста. Керівником осередку у м. Запоріжжя є Віталій Кучумов. Зараз з діяльністю місцевих осередків можливо ознайомитися у соціальних мережах,  готується до роботи партійний сайт. Усі небайдужі можуть звертатися до запорізької «Спільної дії» через електронну адресу-sdiya­_zp@mail.ua.

05.07.2015 19:36
720

видеоматериалы

фото дня

superpriz