Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запоріжжя вшанувало пам'ять Героїв Революції Гідності

Запоріжжя вшанувало пам'ять  Героїв Революції Гідності

25 червня біля будинку облдержадміністрації пройшло покладання квітів з нагоди Дня Конституції України. Також у цей день вшанували пам'ять загиблих під час Майдану та у зоні АТО.

Подія проходила під прапорами Народного фронту та Блоку Петра Порошенка. Головною окрасою свята стала запорізька молодь та представники запорізьких молодіжних організацій, яким було доручено нести жовто-блакитні прапори.

Покладання квітів розпочалось з гімну. Після цього до промови запросили  кандидата в народні депутати Олега Кузьменка та голову громадсько-політичного об'єднання «Українська справа» - Ігоря Артюшенка.

Після промови оголосили хвилину мовчання, перед якою згадали запорізьких героїв: активіста Євромайдану - Сергія Синенка та журналіста і громадського діяча - Василя Сергієнка.

Подію завершили представники облдержадміністрації, які вийшли до пам’ятника Героям Революції Гідності щоб покласти квіти у знак пам’яті.

Великого ажіотажу серед населення свято не набуло. Рушійною силою свята стала молодь, тим самим проілюструвавши самоусвідомлення важливості усіх історичних процесів, які відбуваються та відбулись в Україні.

Анастасія Осипенко

25.06.2015 14:32
366

видеоматериалы

фото дня

superpriz