Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запоріжжя отримує подарунки від закордонних друзів (ФОТО, ВІДЕО)

Запоріжжя отримує подарунки від закордонних друзів (ФОТО, ВІДЕО)

Запорізький край завжди готовий до співпраці і до прийому поважних гостей. Це доводить безліч програм і заходів, які відбуваються у Запоріжжі.

“Так, зокрема, у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, на базі центру національних культур “Сузір’я” 13-14 лютого відбулися значимі для культурно-національного розвитку нашого краю події, - засвідчує голова національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані. - Нашу область відвідало багато почесних і цікавих гостей. Бібліотеці подарували серію книг, за що висловлюємо подяку всім причетним до ціє акції людям...”

Особливо теплі слова подяки бібліотека виголошуює щирому другу — надзвичайному і повноважному послу ОАЕ в Україні Салему Ахмеду Аль-Каабі, якому запоріжці у Міжнародний день дарування книжок вручили подяку — за поповнення і зміцнення книжкових фондів головної книгозбірні Запорізького краю.

«Завдяки співпраці з такими людьми наш край культурно збагачується і отримує потужний поштовх розвитку національних традицій і налагодженню співпраці і дружби не тільки між регіонами, але й між цілими країнами і народами. Ми цінуємо такі подарунки і такі візити», - зазначила завідувач центру національних культур ЗОУНБ Ольга Назеренко..

До того ж, нагадаємо, що у грудні 2018 року в Запоріжжі за підтримки Посольства Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці працювала виставка, присвячена засновнику Об'єднаних Арабських Еміратів Шейху Заїду.

Олена ВАЙЛО, Запорізький Клуб Новин

15.02.2020 11:40
413

видеоматериалы

фото дня

superpriz