Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запоріжці фестивалили на горі (ФОТО)

Запоріжці фестивалили на горі (ФОТО)

7 вересня на горі Оба-Таш у селі Салтичія Чернігівського району Запорізької області за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбувся відкритий фестиваль «Легенди степу».

Як повідомив голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані, "фестиваль «Легенди степу» в Чернігівському районі пройшов з метою збереження, відродження та популяризації багатовікової культурної спадщини та культурного надбання народів приазовських степів, ознайомлення широких верств населення з унікальністю скіфської доби та популяризації найдавнішої історії України..."

Науфаль Хамдані, вітаючи учасників і гостей фестивалю, сказав:

- Ця гора була священним місцем для всіх народів, які проживали в цих степах починаючи з VII ст.до н.е. Ми всі є нащадками кочових народів – українці, слов’яни, болгари, німці, предки яких жили в цих степах в ІІІ – ІV ст..до н.е. На наших землях до сих пір проживають нащадки цих культур – татари, караїми, нагайці та багато багато інших. І наше з вами завдання тепер - підтримувати і розвивати цей фестиваль...

08.09.2019 10:45
478

видеоматериалы

фото дня

superpriz