Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

Відомі політики заряджали запоріжців оптимізмом (ФОТО)

Відомі політики заряджали запоріжців оптимізмом (ФОТО)

11 квітня єврооптимістичний десант прибув до міста Запоріжжя.

Нові обличчя української політики Вікторія Войціцька, Мустафа Найєм та Олександр Черненко зустрілися з містянами та обговорили, чому політична й соціальна участь громадян так важлива.

Депутати провели відкриту лекцію зі студентами вищу та відверто поспілкувалися про перемоги та поразки молодих депутатів, розказали про роботу парламенту й неформально обговорили питання освіти та внутрішніх переміщених осіб за чашкою кави.

ЄвроОптимісти своїм прикладом спонукали та надихали студентів приєднатися до активного громадського та політичного життя.

Переважно молодь цікавлять питання подолання корупції, реформи в освіті та медицині, завершення війни та міграція.

”Ми прагнемо не до США чи ЄС, а до тих цінностей, які сповідуються на цій території. Викорінюйте комплекс меншовартості. Наша нація багато у чому краща. Наші журналісти роблять такі розслідування, про які не чули в США; ми мусимо вчитися і працювати багато, щоб вижити”, – наголосив Мустафа Найєм.

На зустрічі з громадскістю, активні громадяни Запоріжжя виразили занепокоєння проблемами корупції, екології, виборчої реформи та переселенців.

Відтак, громадські організації наполягали на голосуванні за Проект Закону  №6240 про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян).

“Противники законопроекту говорять про так званий “виборчий туризм”, який загрожуватиме, якщо цей проект буде схвалений. Однак, згідно зі законом,  про своє бажання брати участь у виборах треба заявити завчасно – це допоможе запобігти спотворенню результатів виборів. Активістам слід проводити широку просвітницьку діяльність, щоб спростувати певні міфи, що утворилися навколо даного проекту закону” – пояснив Олександр Черненко.

Студенти цікавилися метою створення міжфракційного об’єдання та його подальшим майбутнім. Вікторія Войціцька наголосила на унікальності інституції: “В історії України – це перше у своєму роді довгоіснуюче угрупування в парламенті. Ми об’єдналися, щоб зруйнувати міф, що в українському парламенті не може бути єдності, не можна домовитися та співпрацювати.

«Тур Оптимізму» - це регіональні зустрічі членів Міжфракційного депутатського об'єднання «ЄвроОптимісти» з активними громадянами та громадським сектором з метою визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-єврооптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя. В турі депутати відвідають Маріуполь, Миколаїв, Чернівці, Херсон, Ужгород та Одесу.

Олена МУХА

13.04.2018 11:51
146

видеоматериалы

фото дня