Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Відбулося чергове засідання Консультаційно - експертної ради при ГУМВС України у м. Запоріжжі

Відбулося чергове засідання Консультаційно - експертної ради при ГУМВС України у м. Запоріжжі

Сьогодні 13 травня, о 17.00 відбулося чергове засідання Консультаційно - експертної ради при ГУМВС України у м. Запоріжжі.

Відкрив засідання та виступив з промовою начальник ГУМВС України в Запорізькій області Віктор Ольховський.

Найактуальнішим питанням на порядку денному, яке розглянули на засіданні, став інцидент, який набув резонансу та широкого розголосу у ЗМІ, щодо конфлікту 9 травня, між співробітником міліції та журналістом Юрієм Гудименко.  У результаті, для об'єктивного вирішення конфлікту, при ГУМВС України в м. Запоріжжі  була створена група, з проведення службової перевірки.  До складу групи вирішили залучити експерта від громадськості, голову Консультаційно - експертної ради  Вадима Вишинського.

Також на засіданні були обговорені питання  діяльності ради. В зв'язку з прийняттям законів про міліцію, та законодавчих актів, розглянули загальні принципи реформування  органів внутрішніх справ України.

На засіданні Консультаційно – експертної ради були присутні найбільш досвідчені та кваліфіковані фахівці м. Запоріжжя та області у сфері права, соціології, внутрішньої політики, авторитетних ветеранів органів внутрішніх справ, представників правозахисних, громадських організацій, представників духовенства, вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, при ГУМВС України в м. Запоріжжі була створена Консультаційно – експертна рада з питань формування та реалізації державної політики у сфері боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина.

Рада - є постійно діючим дорадчим органом при Управлінні, здійснює координацію у сфері співпраці недержавних організацій Запорізької області та експертів з працівниками Управління та його підрозділів.

 

Вікторія  Кушнір

13.05.2015 20:15
638

видеоматериалы

фото дня

superpriz