Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

В Запоріжжі стартував соціальний проект «Зворотній зв’язок»

В Запоріжжі стартував соціальний проект «Зворотній зв’язок»

Всеукраїнський соціальний проект «ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК» — це відкритий інструмент колективного захисту прав і свобод гарантованих Конституцією України та чинним законодавством.

Проект спрямований на створення відкритого електронного реєстру, в якому буде акумулюватися інформація про порушені права громадян і побудова на її основі відкритої статистики, для виявлення системних помилок (зловживань) в роботі посадових осіб держорганів та установ.

Організатори створюють відкриту інформаційну систему, в якій будуть відображатися наболілі проблеми жителів України (територіальних громад) і алгоритми їх вирішення. При такому підході створюється принципово інша взаємодія та співпраця органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів з широкими верствами громадськості. Відкритість в обговоренні та подальшому вирішенні проблем, - один з найбільш ефективних принципів такої співпраці. Система дозволить виявити слабкі місця і знайти принципово нові концептуальні рішення існуючих проблем в найкоротший час, із залученням компетентних фахівців в не залежності від їх місця мешкання (знаходження).

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись тут:

http://feedback.org.ua/ua/about

25.06.2015 20:49
476

видеоматериалы

фото дня

superpriz