Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

В інженерному інституті ЗНУ відкрито нову спеціальність

В інженерному інституті ЗНУ відкрито нову спеціальність

Згідно до наказу МОНУ про ліцензування освітньої діяльності № 982-л від 13.11.19 у Запорізькому національному університеті відкрито нову спеціальність «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Спеціальність відкрито на кафедрі міського будівництва та господарства факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту. Згідно до наказу, кафедрі надана можливість здійснювати підготовку іноземців і осіб без громадянства за цією спеціальністю. Ліцензійний обсяг для навчання архітектурі та будівництву – 200 осіб!
Необхідність відкриття саме цієї спеціальності обумовлена потребами людства. Професія архітектор – одна з найдавніших у світі. Безліч унікальних палаців, храмів, житлових будинків, мостів – справжні витвори мистецтва, побудовані архітекторами в різних стилях. Краса споруд викликає в людей певні почуття і настрій і в той же час відображає потреби людства різних епох. Технології будівництва постійно ускладнюються, а разом з ними змінюється і професія архітектора. Але головна мета залишається незмінною – отримати архітектурну будову, що оптимально поєднує безпеку, раціональне і ефективне використання площі, а також особливості оригінальної і унікальної дизайнерської ідеї.
З відкриттям спеціальності «Архітектура та містобудування» в Запорізькому національному університеті в молоді нашого краю з’явилася можливість стати справжніми митцями, що створять нові світові шедеври. Отже, якщо вам подобається фантазувати, малювати й конструювати, якщо ви маєте бажання творити історію архітектури, тоді кафедра міського будівництва та господарства ФБЦІ чекає на вас.
Навчальні дисципліни, які вивчатимуть студенти цієї спеціальності, допоможуть вам стати не лише кваліфікованими фахівцями, а й дуже освіченими й культурними людьми. А по завершенню навчання ви зможете знайти себе в таких напрямках діяльності, як розробка концепції та дизайн-макету будівлі; проектування будівель та споруд; проектування міст, районів, площ, житлових і промислових будівель, споруд, садово-паркових об'єктів; станете займатися розробкою проектів реставрації архітектурних пам'ятників, інтер'єрів будівель і приміщень тощо.
Вітаємо всіх, хто працював над відкриттям нової спеціальності «Архітектура та містобудування», та бажаємо викладачам і майбутнім студентам цієї спеціальності творчого натхнення й перемоги в світових конкурсах, щоб створені ними архітектурні проєкти стали часткою культурного надбання людства, повідомляє
Прес-служба.

 

20.11.2019 13:38
649

видеоматериалы

фото дня

superpriz