Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Запоріжжі вшанували пам'ять жертв депортації німців 1941 року (ФОТО)

У Запоріжжі вшанували пам'ять жертв депортації німців 1941 року (ФОТО)
28 серпня в Україні вшановується пам'ять жертв депортації німців 1941 року. Указом Президії Верховної Ради СРСР усі німці, які мешкали на території СРСР були звинувачені в масовому шпигунстві та допомозі ворогові і підлягали депортації. Жертвами Указу стали всі без виключення: старі, дорослі й навіть ненароджені діти. До середини 1942 р. все німецьке населення, що проживало на території УРСР і Кримської АРСР, було переселено в східні райони СРСР. Депортовані змушені були перебувати в спецпоселеннях і працювати в трударміях. Майже 40% з них померли від голоду, сибірських морозів та тяжких умов життя.
 
Вшанувати пам'ять жертв депортації за ініціативи ЗЦНК "Заммельзуріум" в центрі національних культур зібралися представники менонітських, громадських організацій, науковці, керівники навчальних закладів, представники бізнесу.
 
Співчуття з приводу трагічних подій висловив голова Асоціації національних меншин Науфаль Хамдані.
 
Всіх присутніх вразила розповідь Бориса Давидовича Летхемана про його родину, яка зазнала депортації , про страшні роки, проведені на тяжких роботах в нелюдських умовах. Присутні також обговорили плани співпраці на майбутнє.

 

29.08.2020 18:19
362

видеоматериалы

фото дня

superpriz