Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Запоріжжі відкрили ще одну меморіальну дошку Герою (ФОТО)

У Запоріжжі відкрили ще одну меморіальну дошку Герою  (ФОТО)

На території Класичного приватного університету, при вході до інституту права імені В. Сташиса урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

В сумну дощову мить, коли, здавалося, весь світ плаче за Героями, які віддали свої життя за Україну й українців, скорботу із рідними і друзями Василя Сергієнка розділив і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Є люди, на роду яких написано: «Жити заради культурного розвитку країни, боротися за волю і гідність народу і померти за його щасливе майбутнє». Василь Миколайович Сергієнко – один з таких людей! – звернувся до зібрання Володимир Подорожко, засвідчивши від імені депутатського корпусу й голови Запорізької облради Григорія Самардака свою щиру повагу рідним, друзям, однодумцям і послідовникам ідей Василя Сергієнка. - Відкриттям цієї меморіальної дошки на честь Героя Небесної Сотні, Героя України ми висловлюємо йому свою вдячність за те, що він прославляв наш край, брав на себе відповідальність за моральний дух усієї нації.

Василь Сергієнко, який велику частину свого життя присвятив служінню інтересам Запорізького краю, став частинкою душі кожного запоріжця. І запоріжці недаремно згадали і вшанували пам'ять цієї славної, відважної людини саме цими днями. Адже 23 квітня Василь Сергієнко святкував би свій день народження…

- Ця меморіальна дошка – ще одна «зарубка» в серцях справжніх патріотів Запорізької землі. Це – нагадування для вас, шановне студентство, про те, як треба любити свою Батьківщину, свою землю. Нехай справа Героя України Василя Сергієнка живе у віках! – закликав Володимир Подорожко і разом із рідними і друзями Героя і всім загалом поклав квіти шани і вічної світлої пам’яті до щойно відкритої меморіальної дошки на його честь.

22.04.2017 16:49
509

видеоматериалы

фото дня

superpriz