Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Запоріжжі відбувся мітинг до 19-ої річниці з дня прийняття Конституції України

У Запоріжжі відбувся мітинг до 19-ої річниці з дня прийняття Конституції України

Сьогодні, 26 червня о 8:30  біля будівлі Шевченківської районної адміністрації відбувся мітинг з нагоди 19-річчя з дня прийняття Конституції України. Захід розпочався з гімну України та хвилини мовчання за воїнами, загиблими у зоні АТО.

На урочистості були присутні міський голова Запоріжжя Олександр Сін, його перший заступник Дмитро Свіркін, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, представники трудових колективів та громадських організацій Запоріжжя, серед яких: ГО "Відкритий світ і Україна", ГО "Спільна дія - Україна", ГО «Правозахисник Запоріжжя»  та інші.  Вони разом із свідомими громадянами  Запоріжжя прийшли покласти квіти  до пам’ятника видатного українського патріота Тараса Григоровича Шевченка, та згадати про тих, хто сьогодні захищає нашу державність.

Виконуючий обов’язки голови районної адміністрації Федір Маєр зазначив: «Конституція – це основний закон, яким ми керуємось у своєму житті, і ми ставимось до цього дня, як до свята». За словами Федора Маєра, шануючи наших співвітчизників, які знаходяться на передовій і беруть безпосередню участь  у бойових діях, ми бережемо наші цінності і традиції.

«День Конституції – це свято для кожного українця. Конституція гарантує  громаді  право брати участь у державних справах,» - промовив  Віталій Кучумов, голова Громадської Ради при Шевченківській районній адміністрації.

Також у  рамках мітингу було оголошення відновлення історичної назви площі розташованій в межах проспекту Моторобудівників, вулиці Червоної, вулиці Омельченка та проїзду, на якій зараз, розташована районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району. Від 10 червня 2015 року вона має назву "Площа Тараса Шевченка".

Дар’я Крилова

26.06.2015 13:50
463

видеоматериалы

фото дня

superpriz