Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Запоріжжі реалізують незвичайний Проект «Іфтар» (ФОТО)

У Запоріжжі реалізують незвичайний Проект «Іфтар» (ФОТО)

Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співробітництві з еміратськими благодійними організаціями (Організація Червоного Півмісяця ОАЕ – Благодійний Дім Шарджи – Благодійна Організація Халіфи Бін Заїда Аль Нагайяна – Благодійна Організація Заїда Бін Султана Аль Нагайяна) реалізує Проект «Іфтар» під час священного місяця Рамадан у містах Києві, Запоріжжі, Одесі й Харкові.

Як повідомив директор недільної школи «Мархаба» при арабському центрі в Запоріжжі Амін Блааша, це проект дійсно знаковий і вагомий для нашого Запорізького краю.

- Адже у нашій області проживає багатотисячна багатонаціональна родина. Мусульманська віра на Запоріжжі шанується і сповідується людьми, першою Батьківщиною яких є саме ті країни, де панує ця релігія. Більше того наголошую, що до акції долучаться не тільки мусульмани, але й віряни інших релігійних течій. І приємно вкотре відзначати, що у нас у Запорізькому краї панує абсолютна релігійна толерантність і взаємоповага. Тому, зважаючи на всі ці сприятливі фактори, цілком зрозуміло і логічно, що акція пройде й у Запоріжжі. Ми завжди раді гостям, представникам абсолютно всіх національностей і віросповідань. Адже вкотре знову наголошую: наша сила – у єдності! – розповів Науфаль Хамдані.

Як зазначив головний націонал Запорізької області, Об’єднані Арабські Емірати роблять багато добрих справ, проводять акції, благодійні заходи і т.д. І запоріжці вдячні, що почали підтримувати місцеву діаспору.

  • Хочемо подякувати Посольство ОАЕ в Україні в особі посла Салем Ахмед Аль-Каабі за увагу і підтримку багатонаціональної запорізької родини, - сказав Науфаль Хамдані.

Акція «Іфтар» буде тривати протягом місяця, будуть проходити щотижневі вечері в Запоріжжі й Мелітополі. Також планується провести центральний «Іфтар», де збереться півтори сотні людей.

Олена ВАЙЛО, "ЗКН"

10.05.2019 20:16
976

видеоматериалы

фото дня

superpriz