Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Запоріжжі пройшла акція "Народжені в Україні" (ФОТО)

У Запоріжжі пройшла акція "Народжені в Україні" (ФОТО)

19 жовтня на території Вірменської Апостольської Церкви Запорізької області Сурб Аствацацін (Святої Богоматері) м. Запоріжжя відбулася молодіжна мистецько-патріотична акція «Народжені в Україні» до дня визволення України від нацистських загарбників, повідомляє "Актуально".

Як відзначив віце-президент Спілки вірмен Запорізької області Рудольф Акопян, метою акції є формування у молоді політичної культури та патріотичної свідомості, духовного відродження та збереження громадської моралі, налагодження культурних зв’язків з національно-культурними об’єднаннями.

Мистецький проект відбувся за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та Асоціації національних меншин Запорізької області.

"Територія Вірменської Апостольської Церкви Святої Богоматері обрана невипадково. Адже цього дня ми вшануємо пам’ять тих, хто не розділяв народ за національністю чи релігією, а сміливо йшов у бій на захист українських земель під час Другої світової війни.

Саме єдність народів стала запорукою перемоги над жорстоким ворогом. Вони разом тримали зброю у руках і ділили один шматок хліба, а під час шквального вогню говорили один одному «тримайся брате». У них різні мови, різні віросповідання, але була одна мета, одна правда і один Бог. Вони - воїни Другої світової, переможці великої битви і приклад для молодого покоління!" - говорить Рудольф Акопян.

Учасників і гостей акції цього дня привітав голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.

"Україна й зокрема Запоріжжя стало рідною домівкою для більш як сотні національностей, - говорив Науфаль Хамдані. - Незважаючи на те, що ми представники різних народів і культур, на Запорізькій землі ми відчуваємо себе однією великою дружною родиною. Тут панує консолідованість і тепла атмосфера. Тому всім бажаю відчувати себе членом однієї дружної, злагодженої родини! Хай панує мир і спокій у ваших родинах і серцях!"

Також, як ми уже повідомляли, у рамках акції відбувся тренінг «Національні меншини та біженці в українських медіа: подолання стереотипів та посилення толерантності» на базі недільної школи при Вірменській Апостольській Церкві Запорізької області Церкви Сурб Аствацацін.

20.10.2019 11:52
386

видеоматериалы

фото дня

superpriz