Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

У Приморському садку «Вербиченька» питання безпеки вирішують самостійно

У Приморському садку «Вербиченька» питання безпеки вирішують самостійно

Прислів’я «що голіший, то мудріший» найкраще описує ситуацію, яка сталася в дитячому садку «Вербиченька». Тут заради безпеки своїх вихованців, та й взагалі мешканців міста, самостійно почали виготовляти каналізаційні люки.

До речі, відкритий люк для мешканців Приморська, річ майже звичайна, адже полювання на металеві люки йшло декілька років, поки їм не знайшли альтернативу у вигляді пластикових, або бетонних перекриттів. Саме таке рішення і обрали у дитячому садку. Річ у тім, що люки, які розташовані навколо дитячого виховного закладу також опинилися без перекриття, та звернувшись до комунгоспу проблему вирішити не вдалося. Тож довелося викручуватися самим. Робітники дитячого садку Андрій Яшунін та Василь Попелешко з підручних матеріалів змайстрували раму, залили розчином й через два тижня надійний люк був готовий.

Отже на виготовлення такого перекриття пішло лише 80 гривень – вартість якісного цементу. Завідувачка садку Тетяна Візирська, розповіла що на черзі виготовлення ще пари таких перекриттів адже біля садку є ще відкриті люки, пише pro.primorsk.biz.

13.11.2020 09:59
477

видеоматериалы

фото дня

superpriz