Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Спекуляція данними з конфлікту, який стався на День Перемоги

Спекуляція данними  з конфлікту, який стався  на  День  Перемоги

Зараз завершується службове розслідування по зверненню активістів з приводу поведінки одного з бійців роти міліції громадської безпеки особливого призначення під час святкування Дня Перемоги.

Нагадаємо, що, за словами заявників, міліціонер втрутився у конфліктну ситуацію на стороні громадянина з «георгіївською» стрічкою, від якого активісти вимагали її зняти. Про результати розслідування громадськість буде поінформовано додатково.

Дехто  із зацікавлених осіб продовжує спекуляцію на даній темі. Нещодавно у мережі Інтернет з’явилася інформація про те, що згаданий співробітник міліції, начебто  після події дня, зайнявся пошуками роботи в АРК Крим.

За даними ВЗГ ГУМВС України  в Запорізькій області, подібна історія дійсно мала місце, але понад рік тому. Причина проста: громадська дружина міліціонера проживала на території Криму. Коли ж стало зрозуміло, що півострів тимчасово вийшов з під української юрисдикції, постав вибір між сім’єю та Батьківщиною. Чоловік зробив вибір на користь України, вступивши до лав роти міліції особливого призначення ГУМВС України в Запорізькій області, де й проходить службу на теперішній час.

По матеріалам mvs.gov.ua (ВЗГ ГУМВС України  в Запорізькій області)

Читайте також  : Відбулося чергове засідання Консультаційно - експертної ради при ГУМВС України у м. Запоріжжі

 

 

15.05.2015 10:35
240

видеоматериалы

фото дня

superpriz