Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Семінар по енергоменеджменту відбувся у Запоріжжі

Семінар по енергоменеджменту відбувся у Запоріжжі

23 червня о 9.30  Запорізька торгова-промислова палата у "Козак-Палаці"  провела  семінар по енергоменеджменту. 

Темою заходу  стало запровадження міжнародного стандарту енергоменеджменту ISO 50001:2011, який проводиться Організацією  Об'єднаних Націй з промислового розвитку ЮНІДО .  

 На семінарі виступили провідні економісти:  експерт з впровадження стандарту ISO на промислових підприємствах Егмонт Оттерманн, представники проекту ЮНІДО "Впровадження стендарту систем енергоменеджменту в промисловості України" Олексій Пащенко, Євген Іншеков. 

Проект  ЮНІДО полягає  в наданні технічної допомоги країнам, що розвиваються у здійсненні конкретних проектів; в розробці регіональних довгострокових стратегій розвитку.  

Діяльність  ЮНІДО включає збір, узагальнення, публікацію інформації, проведення досліджень, організацію конференцій з питань промислового розвитку. 

Справка: Енергоменеджмент – це сукупність знань, принципів, засобів і форм управління енергозбереженням в цілях зниження витрат на енергетичні ресурси.

Енергоменеджмент дає  можливість без великих фінансових витрат досягти істотної економії енергії і знизити негативні наслідки в разі поганої роботи опалювальних систем в будівлях. 

Вікторія Кушнір 

 

 

24.06.2015 12:34
540

видеоматериалы

фото дня

superpriz