Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
TDK

Рух нових сил Запоріжжя святкує День Конституції

 Рух нових сил Запоріжжя святкує День Конституції

На цьому тижні в Запоріжжі зареєстровано обласну громадську організацію «Рух нових сил Запоріжжя», а також створено сторінку в фейсбук з аналогічної назвою. Головою нової громадської організації став відомий в Запорізькій області правозахисник та громадський діяч Вадим Борисович Вишинський.

Першою громадською акцією організації «Рух нових сил Запоріжжя» стала участь у святкуванні 21-ї річниці Конституції України.

Також до Дня Конституції України вийшов перший випуск Всеукраїнської газети РУХУ НОВИХ СИЛ. З газети можна дізнатися про те, як Петро Порошенко намагався вкрасти ім’я Михайла Саакашвілі, скільки вдасться залучити до бюджету після знищення корупційних схем та яким чином Одеська митниця почала працювати чесно і прозоро.

Крім того сьогодні на День Конституції України активістами ГО «РНС Запоріжжя» в місті Запоріжжя встановлено дві агітаційні палатки, де кожен може безоплатно отримати примірник першого випуску газети РУХУ НОВИХ СИЛ, узнати про діяльність нової партії «Рух нових сил» та громадського руху «Рух нових сил».

Спецкор,  "Рух нових сил"

28.06.2017 11:54
900

видеоматериалы

фото дня