Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Народный депутат Игорь Артюшенко раскритиковал запорожского городского голову Александра Сина

Народный депутат Игорь Артюшенко раскритиковал запорожского городского голову Александра Сина
На своем Фейсбуке народный депутат Игорь Артюшенко раскритиковал запорожского городского голову Александра Сина за махинации с "народной поддержкой".
 
"Якщо б існував орден "За хитрож@пість", то запорізький мер О. Сін був би повним його кавалером.

І сьогодні отримали чергове підтвердження цьому - маю на увазі акцію риночників з організації "Ніка" щодо протесту проти звільнення з посади директора КП "Запоріжринок".
Спочатку коротка довідка:
1) А. Нетреба - призначений директором вказаного КП за часів смотрящего Анісімова. Проти нього, наразі, за численні факти корупції заведена кримінальна справа. Навесні 2014 року майданівці вимагали його звільнення з посади, маючи на руках численні звернення від підприємців про побори та хабарі, свідчення на відео та ін. Звичайно, Нетребу тоді ніхто не звільнив, бо ані Сіну і ко, ані його ручним ГО це було вкрай невигідно.
2) Організація "Ніка" - структура, що свого часу присягнула на вірність "меценату та благодійнику Анісімову", знаходиться у приязних стосунках з О.Сіном і саме через ці факти їй не давали слова на Майдані в Запоріжжі.
3) О.Сін - повний кавалер вказаного вище ордена.
І ось сталося - у Нетреби закінчується контракт на посаді директора КП.
Звичайно, за всією логікою, продовжувати його не можна, а варто звільнити. А ще краще посадити.
Але ж вказаним вище особам це зовсім невигідно.
Замість цього О.Сін придумує хитрий план: організовує " Ніку", щоб та стала на захист А. Нетреби. Вони придумують різні байки про приватизацію ринків, про поганий новий менеджмент, тим самим накручують підприємців своїми фантазіями.
В результаті - сьогодні під міськрадою маємо мітинг риночників, які вимагають залишити Нетребу на посаді.
Ініціативна група мітингуючих заходить в мерію і має розмову з Сіном.
Тепер очікуємо на заяву мера про те, що він "чує громаду", що питання звільнення дискусійне і може призвести до напруги в місті, а тому варто його відкласти у довгий ящик.
Результат: корупціонер на посаді, лояльні до мера Сіна ГО - у кормушкі, а сам мер "почув громаду і героїчно вирішив конфлікт".
Орден!

 

Источник: Игорь Артюшенко- Фейсбук 

12.05.2015 17:19
409

видеоматериалы

фото дня

superpriz