Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Над Дніпром лунав полонез (ФОТО)

Над Дніпром лунав полонез (ФОТО)

Союз поляків Запоріжжя "Полонія" організував і провів музично-розважальну прогулянку «Полонез над Дніпром» на честь Дня Незалежності України. Про це розповів голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамданію

Керівник спілки Лідія Єгорова розповіла, що вже багато років Спілка традиційно до важливих свят і подій організовує концерти, зібрання, бере участь у спільних міжнаціональних заходах, представляючи польську діаспору Запоріжжя. Її члени - постійні учасники автопробігів до Дня українського прапора, презентують польський прапор під час свят до Дня Незалежності України, розповідають про Польщу під час заходів до Дня Європи, беруть участь у численних фестивалях і концертах, пізнавальних програмах, зокрема у Центрі національних культур «Сузір’я» Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.
До Спілки поляків Запоріжжя «Полонія» за більш як двадцять років його діяльності приходили тисячі поляків, які мешкають у Запоріжжі та Запорізькій області. Сюди йдуть за інформаційною допомогою, щоб вивчити польську мову, краще дізнатися про історію Польщі, польського народу, своєї сім'ї.
Під час прогулянки хвилями Дніпра вокальний ансамбль Спілки «Полонія» презентував концерт польських народних і сучасних пісень.
В концертній програмі також взяли участь відомий Запорізький режисер Олександр Житомирський, етно-фольк-дует «Жайворонки» у складі Тетяни Дудки та Євгена Жаворонкова, Українського товариства «Чумацький шлях» та інструментальний дует.
28.08.2020 18:10
124

видеоматериалы

фото дня

superpriz