Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

На главной площади Запорожья собрались десятки активистов (ФОТО)

На главной площади Запорожья собрались десятки активистов (ФОТО)

Сегодня утром несколько десятков запорожских активистов с государственной символикой собрались на Майдане Героев.

Они в очередной раз подняли тему анексии Крыма.

Среди присутствующих можно было увидеть чиновников законодательной и исполнительной власти, представителей национально-культурных обществ, школьников, молодежь, пенсионеров, а также добровольцев и ветеранов АТО.

"Сьогодні запорізька спільнота заявила рішучий протест і вимагає не проводити вибори на тимчасово окупованих РФ територіях України – Автономній Республіці Крим та у Севастополі. Проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустиме!" - прокомментировал митинг заместитель председателя Ассоциации национальных меньшинств Запорожской области Рудольф Акопян.

К тому же, в этот день к землякам-запорожцам обратился губернатор нашего региона Константин Брыль, который отметил:

"Анексія Криму є протиправною! Тому, на території тимчасово окупованого Криму не може відбуватися виборчий процес. І Запорізький край, разом з Україною виступає проти проведення виборів керманичів держави-агресора нашими громадянами на нашій території! Тож в Запоріжжі, а також Бердянську та Мелітополі проходять флешмоби «Україна — єдина! Крим – це Україна! Як і раніше тисячі жителів півострова – це наші співвітчизники. І ми не відмовимось від братів до звільнення усієї Української території – на Донбасі і в Криму..."

«В цей день українці мають згадати своїх славних пращурів, об’єднатися і показати нашому ворогу, що він нас не злякав. А Головнокомандувач України Петро Порошенко – наш законно обраний Президент – є керманичем нашої держави в дуже непрості часи. І ті, хто намагаються сьогодні підірвати авторитет Президента – насправді виступають проти України та проти майбутнього нашої держави», — добавил Константин Брыль.

Елена Муха, newsclub.zp.ua

18.03.2018 12:44
891

видеоматериалы

фото дня