Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Мосійчук приїхав до Запоріжжя, щоб повернути ЗАлК у державну власність

Мосійчук приїхав до Запоріжжя, щоб повернути ЗАлК у державну власність

Вчора, 5 червня, в Запоріжжі прибув народний депутат від Радикальної партії України Ігор Мосійчук

"Прибув до Запоріжжя для проведення інвентаризацій ДП "Завод фольги", який знаходиться на незаконно утримуваному російським олігархом Дерипаскою Запорізькому алюмінієвому комбінаті. Будемо докладати максимальних зусиль для повернення ЗАлКу в державну власність.", - написав Мосійчук у Фейсбуці

за словами Мосійчука, за вказівкою власника російського олігарха Дерипаски відбувається знищення цього заводу, а саме: вирізається обладнання і цехи на металобрухт.

"Робоча група по інвентаризації ДП "Завод фольги", яке розташоване на Запорізькому алюмінієвому комбінаті, розпочала свою роботу. Допоки працює робоча група, вже точно встановлено, що за вказівкою власника російського олігарха Дерипаски відбувається знищення цього заводу, а саме: вирізається обладнання і цехи на металобрухт, який реалізовується в відкриту. В нашому розпорядженні є накладні, та інші документи, які підтверджують продаж вирізаного з заводу металобрухту. Довелось поспілкуватись навіть з найнятими робітниками, які вирізають завод. Вони працюють по 10 днів, потім їм не платять заробітну плату і не допускають на територію заводу.

Можна констатувати, що російський олігарх Дерипаска та його підлеглі знищують українське підприємство ЗАлК, яке має бути передано до державної власності, і кидають на гроші простих українців, найнятих для демонтажу обладнання на цьому заводі.

Вимагаю від Міністерства економіки, Фонду державного майна та Генеральної прокуратури України вжиття невідкладних заходів по зупиненню знищення ЗАлКа та поверненню його в державну власність в якнайкоротші терміни. 
Судове рішення про повернення ЗАлКу вступило в законну силу, а спосіб виконання цього рішення не бажає роз'яснювати суд. В зв'язку з цим, саме генпрокуратура має докласти зусиль для збереження цілісності ЗАлКу і якнайшвидшої передачі його в державну власність." написал Мосийчук в Фейсбуке

 

 

06.06.2015 11:16
319

видеоматериалы

фото дня

superpriz