Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет

«Кубок Водолія» тріумфально повернувся у Гуляйполе (ФОТО)

«Кубок Водолія» тріумфально повернувся у Гуляйполе (ФОТО)

Сьогодні у місті Гуляйполі відбулося свято, яке зібрало сотні поціновувачів спорту і щирих вболівальників. Так, до так званої столиці Махновщини повернувся турнір, який свого часу став її візитівкою. Це – Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів «Кубок Водолія», який цьогорік проходить уже ввісімнадцяте і цього разу зібрав у культурно-спортивному комплексі «Сучасник» п'ятнадцять команд із одинадцяти міст України.

Зародившись на гуляйпільській землі, це спортивне свято традиційно, з 2002-го року лютневими днями єднає на спортивному майданчику десятки людей, які стали справжніми фанатами волейболу, вірні спортивним традиціям і є справжніми взірцями як для однолітків, так і для молоді – вони показують, що спорт віку не має і що тільки в здоровому тілі здоровий дух!

На цьому, звертаючись до учасників змагань, наголошував і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Сьогодні особливі слова подяки за підтримку ветеранського руху і продовження славної традиції під назвою «Кубок Водолія» говоримо беззмінному ініціатору й організатору турніру – президенту Асоціації ветеранів волейболу України Ігорю Бірюкову, який створив СК «Запоріжжя». Ця команда прославила нашу область і країну, ставши чемпіоном світу в Фінляндії у 2004 році, чемпіоном Всесвітніх ігор в Австралії в 2009 році, переможцями волейбольних змагань в італійському містечку Туріні в 2013 році і Чемпіонату Європи, який проходив у минулому році у Польщі… Ці здобутки – результат безмежної любові до спорту і роботи над собою, і ми пишаємося вами, наші шановні спортсмени! – наголосив Володимир Подорожко, сповістивши приємну новину, яку гуляйпільці й гості турніру зустріли гучними оплесками. Так, сьогодні голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підписав розпорядження про нагородження Ігоря Бірюкова Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» першого ступеня.

Також Володимир Подорожко виконав приємну і почесну місію і нагородив грамотами Запорізької обласної ради кращих із кращих спортсменів – учасників змагань і людей, які мають безпосереднє відношення до організації й проведення «Кубку Водолія».

За постійну підтримку і допомогу Запорізькій обласній раді й облдержадміністрації подякував Ігор Бірюков, зазначивши, що дуже приємно проводити змагання саме на гуляйпільскій землі, де вони свого часу й зародилися.

- Вісімнадцять років турніру – це ціла історія, в обличчях і незабутніх іграх, - говорив Ігор Бірюков. – І сьогодні шана і дяка всім вам, шановні учасники змагань! За вашу активну життєву позицію і за силу духу, за те, що ви є продовжувачами такої славної традиції під назвою «Кубок Водолія». Бажаю всім вам перемог і на спортивних майданчиках, і в повсякденному житті!..

Гостей вітали і господарі Гуляйпільщини. Так, знаковою подією назвав турнір голова Гуляйпільської міської ОТГ Сергій Ярмак, наголосивши, що такі масштабні заходи будуть і надалі підтримуватися і продовжуватися.

Після естафети вітань (а цього дня до Гуляйполя з’їхалося ще чимало поважних гостей) у спортивних поєдинках зустрілися команди, які змагалися у номінаціях «45+» і «65+». Варто відзначити, що серед учасників – майстри спорту, призери Чемпіонату Європи, володарі Кубка Водолія, призери і переможці Всесвітніх ігор ветеранів спорту у Сіднеї, Туріні, Новій Зеландії.

08.02.2019 20:14
239

видеоматериалы

фото дня

superpriz