Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Круглий стіл на аграрну тематику відбудеться у Запоріжжі

Круглий стіл на аграрну тематику відбудеться у Запоріжжі

У Запоріжжі 18 червня об 11.00 у Запорізькій торгово-промисловій палаті, відбудеться круглий стіл на тему: «Сучасний стан і перспективи розвитку АПК (агропромислова компанія). Проблеми, шляхи рішення».

Реформування земельних відносин в Україні здійснюється тривалий час. Це тернистий і складний шлях до запровадження цивілізованого ринку земель.  Головним кроком до введення в обіг земель сільськогосподарського призначення має бути скасування мораторію на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, який обмежує конституційні права власників земельних ділянок. 

Формування ринку земель сільськогосподарського призначення є одним з найбільш дискусійних і заполітизованих питань аграрної політики в Україні. У суспільстві точаться запеклі дискусії щодо цього питання. 

На заході  будуть розглянуті такі питання, як:

  • переваги  та ризики для аграріїв у контексті Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС,
  • доцільність об’єднання у кооперативи, розвиткові оптових ринків сільгосппродукції, 
  • особливості  ведення аграрного бізнесу у Запорізькій області, 
  •  баланс продовольства в Україні, ринок зернових і маслічних культур, маркетинговий прогноз на 2015-2016 роки та інші актуальні питання.

У засіданні приймуть участь виробники продовольчої продукції, представникіи профільних бізнес-асоціацій керівники аграрних підприємств регіону та фермерські господарства.

Також до заходу залучаться експерти:  директор Департаменту Міністерства аграрної політики і продовольства України Дмитро Шульмейстер; голова Комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський; президент Дорадчої служби України Роман Корінець; віце-президент ВГО «Асоціація фермерів і приватних землекористувачів України» Віктор Шеремета; партнер юридичної фірми «Софія» Олександр Поліводський; експерт проекту «Агроінвест» Микола Гриценко.

 

17.06.2015 11:41
568

видеоматериалы

фото дня

superpriz