Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Кінофестиваль «Відкрита ніч» стартує у Запоріжжі

Кінофестиваль «Відкрита ніч»  стартує  у Запоріжжі

У Запоріжжі 27 - 28 червня відбудеться фестиваль національного кіно «Відкрита ніч».  Відкриття фестивалю відбудеться о 22 годині на літньому майданчику Палацу культури ім. Кірова. 

Організатором показу цього разу є Кіноклуб «Сходження» у партнерстві з Центром мистецтв «Арт-Простір» та Корпорацією «Кераміст». 

Фестиваль  традиційно проводиться у Запоріжжі синхронно з усією Україною.   

Якщо  виникли питання, звертайтесь за телефоном +380676182520

Справка. «Відкрита ніч» - лабораторія з перевірки нових ідей для українських кінематографістів.

«Відкрита Ніч»   народилася  у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно, яке тоді переживало важкий час стагнації. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

За 18 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

Щоб взяти участь у фестивалі, зовсім необов’язково бути професійним режисером. Головний критерій – любити мистецтво та відчувати жагу до розвитку українського кінематографу. Для цього необхідно дотримуватися власної ідеї, зберігати традиції українського мистецтва та впроваджувати нові концепції розвитку вітчизняної кіноіндустрії. Фестиваль шукає молоді таланти, які згодом стануть обличчями українського і світового кіно.

 

17.06.2015 09:49
402

видеоматериалы

фото дня

superpriz