Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Інформаційні партнери Запорізької ТПП – серед найкращих

Інформаційні партнери Запорізької ТПП – серед найкращих

Газета «Запорізька правда» отримала достойне визнання на всеукраїнському рівні

Газета «Запорізька правда» (головний редактор Алла Кобинець) визнана кращою регіональною (обласною) газетою за підсумками творчого конкурсу, який проводиться щороку Національною спілкою журналістів України. Тижневий тираж номера складає 30 тисяч екземплярів (виходить двічі на тиждень). Газету відзначає широка тематична палітра, активне залучення позаштатних авторів і читацьких листів. В «Запорізькій правді» знайшли нестандартні підходи до висвітлення подій в зоні АТО.

Протягом багатьох років редакція газети «Запорізька правда» входить до лав Запорізької торгово-промислової палати. Це партнерство тримається в першу чергу на спільності цілей щодо широкої презентації регіону, підтримки малого та середнього підприємництва, реалізації соціально-культурних проектів.

За допомогою друкованого слова «Запорізька правда» надає можливість бізнесу презентувати себе, заявити і про успіхи, і про труднощі. Видання приділяє значну увагу аграрній тематиці, зокрема – широко висвітлює розвиток фермерства на селі.

19.06.2015 22:24
330

видеоматериалы

фото дня

superpriz