Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет

Депутати підтримали знакову для Запорізького краю програму (ФОТО)

Депутати підтримали знакову для Запорізького краю програму (ФОТО)
З-поміж 47 питань, які депутати розглянули на позачерговій сесії обласної ради 14 березня, переважна більшість  стосувалася внесення змін до обласних програм, і, зрештою, прийняття змін і доповнень до обласного бюджету на 2019 рік.
Серед важливих питань, підтриманих депутатами, – «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 01.03.2018 №61». Як повідомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, даним рішенням виділено додаткові кошти в розмірі 300 тисяч гривень для фінансової підтримки діяльності громадських організацій національних меншин у 2019 році.
«Ми маємо на меті створення належних умов для реалізації культурних, освітніх та інформаційних потреб національних спільнот, які проживають на території області. А їх у нашому регіоні більше ста, і всі потребують підтримки для самовираження і повноцінного функціонування. Щиро вдячний депутатам обласної ради за порозуміння і прийняте важливе рішення – від цього значною мірою залежить національна толерантність і злагода в області, які, на щастя, у нас є!» - наголосив Владислав Мороко.
«За прийняття цього важливого для нас рішення ми боролися великою національною родиною Запорізького краю. І це рішення дасть нам провести ряд культурно-масових заходів, які не тільки дарують гарний настрій нашим землякам і гостям Запорізького краю, але й – це головне – єднають нас у велику багатонаціональну родину! Адже ми знову зберемося на фестиваль «Ми – українські» і ще безліч фестивалів і інших заходів. Дякуємо обласному парламенту за підтримку і запрошуємо всіх бажаючих на наші національні свята! Дякуємо всім представникам національних товариств Запорізького краю за те, що активно долучаєтеся до проведення заходів! Ми різні за національностями, але вважаємо себе частиною української й зокрема запорізької родини! І знаємо: в єдності – наша найбільша сила!» - додав голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.
Олена МУХА
15.03.2019 21:52
544

видеоматериалы

фото дня

superpriz