Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

Посол Об'єднаних Арабських Еміратів інформував Українські ЗМІ про реальні цілі звільнення порту Ходейда у Ємені

Посол Об'єднаних Арабських Еміратів інформував Українські ЗМІ про реальні цілі звільнення порту Ходейда у Ємені

18 червня Пан Салім Ахмад Аль-Каабі провів зустріч з представниками українських ЗМІ у посольстві Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні, на якому ознайомив їх з ситуацією, що відбувається у Ємені, а також  з реальними цілями військової операції, яка здійснюється силами арабської коаліції.

«Головна ціль операції звільнити стратегічне місто Ходейда від рук Хуситів підтримуваним Іраном.» прокоментував Пан Аль-Каабі.

Аль-Каабі розповів про гуманітарну допомогу та допомогу зі сторони ОАЕ братському народу Ємена та реконструкції країни. Головна мета цієї операції це звільнення Порта «Ходейда» та надання допомоги народу Ємена на територіях які знаходяться під контролем «Хуситів», а саме – порт, де «Хусити» грабують та захоплюють гуманітарну допомогу надану народу Ємену та продають її на чорному ринку, а також зупинити процес незаконного отримання зброї із Ірана через порт.

На завершення Пан Посол сказав, що процес звільнення Ходейда  також направлений на принесення миру та змушення «Хуситів» сидіти за столом переговорів, та відновлення надії на мирне життя братського єменського народу.

У ході зустрічі посол відповів на запитання журналістів та побажав щоб вони передали справжню картину українським громадянам, а також усе що робить арабська коаліція для встановлення миру у Ємені під законним та визнаним урядом.

Хамдані Науфаль

Журналіст, сходознавець

19.06.2018 15:06
419

видеоматериалы

фото дня