Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
TDK

Наші у Гані: нагородження видатних громадян Республіки Гана з почесними грамотами українських університетів

Наші у Гані: нагородження видатних громадян Республіки Гана з почесними грамотами українських університетів

Освіта - основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального та економічного розвитку суспільства і держави. В Україні освіта ґрунтується на засадах гуманізму, демократії, національної свідомості, взаємоповаги між націями і народами, саме тому до нашої країни приїжджає дуже багато студентів різних національностей. Українські університети впевнено крокують вперед поруч із європейськими у галузі навчання, виховання, професійної, наукової та загальнокультурної підготовки.

Запоріжжя - яскравий приклад європейського рівня освіти. Так, у державному медичному університеті нашого міста навчається майже 2000 іноземних громадян з 45 країн світу.

Тож у цьому році на церемонію нагородження провідних вчених, відомих громадських активістів та успішних підприємців Республіки Гана з почесними грамотами від українських університетів вирушила команда від запорізьких та українських "вищів", а також команда, яка займається роботою з іноземними студентами: представник компанії "Адванта" пан Виселко Андрій, представник Запорізького державного медичного університету пан Чугін Сергій, представник Тернопільського національного економічного університету пан Монастирський Григорій.

Одним з тих, хто одержав нагороду, стала доктор Гіфті Лампті, відома Ганійська бізнесвумен. Мама Гіфті, як її називають в Гані, є керівником організації, яка займається благодійністю. Вона не просто відома своїм унікальним стилем управління, однаковою мірою вона поважається й як жінка, яка створила видатну неурядову організацію.

Унікальний стиль управління Гіфті, який привів до зростання компанії "Sidalco" протягом останніх десяти років, зберігає продукцію компанії на високому рівні на ганському ринку, особливо в агропромисловому бізнесі. Доктор Лампті дивиться в майбутнє бізнесу, має великі перспективи, керуючи компанією "Sidalco", та прагне розширити свій бізнес.

Інша нагорода була присуджена Асамоа Гяну, професійному футболісту Гани, який грає на позиції нападаючого в футбольному клубі "Кайзерспор" і є капітаном збірної Гани.

Г'ян розпочав свою кар'єру в 2003 році в команді "Ліберті", а потім провів три сезони у клубі "Удінезе". Г'ян – один з найвідоміших футболістів збірної Гани. Він представляв Гану на Кубках світу 2006, 2010 та 2014 року. З 6 голами, він є найкращим африканським бомбардиром в історії Чемпіонату світу. Г'ян також представляв Гану на Олімпіаді-2004 і на семи Кубках Націй Африки в 2006, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015 та 2017 роках, допомігши своїй команді посісти третє місце в 2008 році та друге місце в 2010 та 2015 роках.

Церемонія нагородження видатних громадян Республіки Гана з почесними грамотами українських університетів була організована за підтримки компанії "Адванта" та наших партнерів з Гани. Компанія "Адванта" дуже вдячна всім, хто брав участь у цьому заході.

16.07.2017 12:01
848

видеоматериалы

фото дня