Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

Делегація Об’єднаних Арабських Еміратів показала культурну яскравість на «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL» (ФОТО)

Делегація Об’єднаних Арабських Еміратів показала культурну яскравість на «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL» (ФОТО)

Подорожувати світом і пізнавати культуру різних національностей – це справжня насолода і відкриття чогось нового, незвіданого й неординарного. Це довів фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», який днями відбувся у столиці України місті Києві.

Цей унікальний захід став майданчиком для культурного обміну між різними народами і країнами.

Фестиваль проходить у нашій країні вп’яте і щоразу стає все більш масштабним і приваблює все більше поважних гостей. Так, на цьогорічний фестиваль, який відбувся за грантової підтримки Українського культурного фонду, завітали дружина Президента України, голова фонду Марина Порошенко, Міністр культури України Євген Нищук і його заступники, а також надзвичайні й повноважні посли більш як двадцяти країн.

Особливу увагу з-поміж інших учасників привернули представники Об’єднаних Арабських Еміратів, які запросили поважних гостей на справжній східний базар, пригощали ароматною кавою з кардамоном, солодкими фініками. В оригінальному шатрі українки мали змогу спробувати нанести справжній арабський макіяж, насолодитися запахами арабських парфумів…

Очолили делегацію представників Об’єднаних Арабських Еміратів посол ОАЕ в Україні Салім Ахмед Аль-Каабі і другий секретар Посольства Наджла Аль Раіс.

01.11.2018 08:21
250

видеоматериалы

фото дня