Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
TDK

Необґрунтовано та нерозсудливо приймає свої рішення Запорізька міграційна служба

 Необґрунтовано та нерозсудливо приймає свої рішення Запорізька міграційна служба

Про це Запорізькому клубу новин стало відомо із постанови Дніпропетровського апеляційного  адміністративного суду від 08 червня 2017 року.

Суд розглядав апеляційну скаргу Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області на постанову Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Під час розгляду справи суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що посадова особа  Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області  прийняла  рішення в частині заборони громадянину Королівства Марокко  в'їзду на територію України терміном на три роки необґрунтовано, тобто без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), нерозсудливо, без дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).

Постанова апеляційного суду набрала законної сили. Чи буде покарана посадова особа Державної міграційної служби України в Запорізькій області, яка приймає такі необґрунтовані та нерозсудливі рішення, та її керівники, які візують їх, наразі невідомо.  Запорізький клуб новин буде відстежувати ситуацію щодо винесення незаконних рішень щодо іноземців Управлінням Державної міграційної служби України в Запорізькій області.

 Читай постанову суду:http://reyestr.court.gov.ua/Review/67281695

24.06.2017 14:56
512

видеоматериалы

фото дня