Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Happe new year 2019

Як в Запорізькій області обкрадають селян, і які ж ті вдячні… Чи їм так подобається? То чому ж тоді жалітися?

Як в Запорізькій області обкрадають селян, і які ж ті вдячні… Чи їм так подобається? То чому ж тоді жалітися?
Мабуть не лишилося ні одного села, де б селяни були задоволені відносинами з орендарями їхніх земельних паїв. Стосується це не тільки Запорізької області. Свідоцтва про безсовісне й безкарне пограбування селян безупинним потоком надходять з усіх усюд України від старовинного Ужгорода до ще більш старовинного Новгород-Сіверського.
Та ось що дивно… Суцільний грабунок по всій Україні йде, без перебільшення, останні двадцять років. Кожне діяння безсовісних орендарів по відношення до селян, то є кримінально-каране дійство. Проте нікого ще не посадили. Чи може ми помиляємося?.. Але ретроспективний пошук на цю тему, як те не дивно, результатів не дає.
Міліцейсько-поліцейсько-прокурорська влада від часів президента Кучми до нинішньої вертикалі влади, завжди надійно прикриває злодійство, грабіжництво, а останніми роками ще й відвертий рейдерський розбій. Побиті й понівечені чесні депутати місцевих рад поповнюють лави інвалідів та місця на цвинтарях, а банківські вклади та бутилі з доларами поповнюють «самодостатність» їхніх вбивць. Чому так? Бо за таких обставин всі спокійні. Залишилось ще трохи зачекати, поки помре останній пайщик, і все наше – навіть без відкриття земельного ринку.
Домогтися якоїсь справедливості – марна справа. При всій нашій самій демократичній Конституції, Земельному Кодексі, спеціальних законах та сили-силенної підзаконних актів, добитися виконання хоч одного з них неможливо. Діє тільки один закон – «бабло завжди перемагає».
«Після такого, як же хочеться жити!.. Щось спрацьовує глибоко в свідомості, і правий вказівний палець починає зводити судома – клац-клац-клац… І ми з кумом йдемо до лазні за полегшенням.
Все виглядає просто… Хай слідство й суд у нас сліпе, як та сама Феміда. Ось нізащо не роздивляться підробку в договорі оренди. Дивно якось… Бо як там було порушення у штрафній, чи був офсайд на один сантиметр, бачать і можуть доводити до самого ранку. Тут же злодюги не стали навіть намагатись шита-крита – замазали «забілювачем» цифру 5 та навели цифру 10… І от вже виходить, що ви свою 4,5 га віддали не на 5-ть, а на 10 років.
Тут «слідаку» або судді довго не треба розбиратися. Колупни, дитятко збоку нігтем, обман і відкриється. Так ні ж! Не бачать… Діоптрії не того калібру! Тільки президентів США на банкнотах розпізнають. Призначають експертизу. На цьому виходить «пожиттєвий глюк з цвяхами» - ніякої відповіді нема й не буде. Тоді беруть й закривають справу.
Щоб не звинувачувати голослівно, ґрунтуймося на фактах. Ось є у Токмацькому районі маленьке село Червоногірка. Одразу після розпаювання прийшов до них добрий дядько з Вільнянського району Суворов Андрій Пантелеймонович, щось там розказав, комусь «підмазав», на комусь «поїхав»… Справа пішла… Словом, у 2007 році пайщики уклали з ним договори оренди своїх земельних паїв на 5 років.
Аж ось у 2012 році, коли збіг строк дії договорів оренди землі, а претензії на рахунок чисельних порушень умов оренди перевищили всі розумні межі, надумали селяни завершити стосунки із Суворовим та перейти до іншого орендатора, що був більш справедливим за розрахунками. Аж тут з’ясувалося, що договори було укладено не на п’ять, а на всі 10 років – до кінця 2017 року.
Тепер уявіть собі витримку нашого рідного селянства. Заяву до поліції про кримінальний злочин у вигляді підробки документу та ошуканства вони спромоглися подати лише наприкінці серпня 2016 року. Ну і хто кому «рабінович»? П’ять років вони примудрилися змарнувати на дурні умовляння грабіжника. Причому не власне Суворова, а його вірного гайдука й рабську наволоч якогось собі односельця Орєхова.
Тоді вже в нас була оновлена поліція, ще не розбещена до сьогоднішнього стану, коли заяви на порушення чинного законодавства навіть не реєструються. Кримінальну справу все ж було відкрито, але на цьому все… Ані передачі до суду, ані закриття кримінального провадження. Справа вмерла. За це мав би сидіти слідчий з прокурором, але ніхто, як ви вже й самі доганяєте…
Дивно якось виходить… Всі села Запорізької області потерпають від свавілля грабіжників та їхніх охоронців - «правоохоронних органів», але завжди майже половина голосує як не за комуністів, так за «ригів», а тепер за Опоблок, «Наш Край» і Аграрну партію – кубла тих же комун як та регіоналів. Таке в історії вже бувало, коли раби благословляли своїх катів. Вони всі вимерли, а мудрі євреї втекли, і тепер чудово себе почувають у світовій політиці.
Тим часом катюга Суворов впевнився, що нічого йому не буде, хоч зарий всіх живцем, тож почав здирати «контрибуцію» в тисячу гривень з кожної орендної плати. Тобто за відомістю платить 6 тисяч грн., а на руки видає 5 тисяч. При цьому падлюка місцевий гайдук Орєхов повідомляє, що хто не розпишеться, не отримає геть нічого, а з претензіями – то до самого головного хама-ясира Суворова.
Нарешті вже цього року наші красиві селяни ще трохи для водиться помучилися зі скаргами в різні інстанції від місцевої поліції до Верховної Ради, тай нарешті розродилися новою заявою про злочин до відділку поліції в Токмаку.
І ось воно, бінго! Поліція зареєструвала ще одну кримінальну справу. Загальна грошова сума розкрадання сягає майже мільйону гривень. І це тільки з одного села, з тридцяти орендарів. Навіть допитали того чудернацького Орєхова та й ще декого. Суворова звичайно не знайшли, бо він десь у Криму, де в нього теж якісь землі, як і в багатьох інших областях України. Та й у розшук таку «золоту» людину подавати не стали. До речі, люди кажуть, і не безпідставно, що ту тисячу, що Суворов краде в кожного орендатора, він відправляє до окупованих територій в надії отримати майбутні преференції від Путіна. Може титул барона, а те й князя Таврійського якогось…
Тож світ повниться чутками. Там якесь падло утримувало до 50 «бомжів» та використовувало рабську працю, там інша тварюка нібито має зенітну гармату та «пуляє» по хмарах, посилаючи дощ на свої сади, лишаючи сусідніх селян без небесної вологи, а той ушкварив пестицидами з літака по медоносам. Таких ідіотів колись просто закопували та ставили на могилі кам’яний хрест. Іноді важко уявити, але ми розслідуємо, і почасти диву даємося, а почасти відверто тужимо за ночами посвяти «довгих ножів». Там повбивав школярів «позашляховиком» та лишився безкарним. А знаєте, все ще буде… як співає в старенькій пісеньці Пугачьова. Хай не думають, коли ставлять свічки та жертвують на церкву, то відкупилися від пекла. Сатана там править бал, і не менш жадібний до загиблих душ, ніж вони були за життя до кожної гривні.
Все ж треба визнати, що яка б допомога не надходила назустріч безкінечному потоку скарг, ні одна партія, ні одна громадська організація нічого не зроблять, поки самі селяни не перестануть торгувати власною совістю.
Виходить якась сюрреалістична картина: з одного боку селяни скаржаться на небачену панську експлуатацію, а з іншого боку раз по раз обирають тих пацюків до органів місцевої і центральної влади. Вони кажуть про підкуп. Тож вирішуйте – або підкуп на 2 кг гречки, або скарги на мільйон гривень! Чого ви голови морочите? І без вашої, біда скрізь!..
Ми допоможемо… Але ж й самі якось майте на увазі, що дурніших за вас вже нема. Ті, що надурняк проголошували сто років тому «Земля селянам!», вже нема. А закінчилось воно мільйонними жертвами голодного геноциду.
А от розкажіть в селі Червоногірка 1924 року заснування про голодомор… І що? Хто пам’ятає? Та ніхто!.. Ні пам’ятника, ні доброго слова. Рабський «совок», і нічого більше!.
Та робіть же що-небудь, панове селяни. Не чекайте мани небесної. Те, що ви виробляєте – то й є тою маною. Тож знайте собі ціну. І всіх паразитів зустрічайте ударами по свинячому писку. Ось тоді й нам буде краще допомагати. Бо знаєте, як вам не треба, то й на наші звернення відповідають не дуже охоче.
А чого б не так?.. Продати землю разом з могилами предків на цвинтарі за ящик горілки за гектар, а потім насолоджуватися «битієм» ціле літо. Спостерігати як на ваших зрадницьких очах орють плоскорізом останній батьківський притулок, та радіти, що для вас скоро збудують крематорій.
Вадим Вишинський, голова ЗОГО "Правозахисник Запоріжжя", координатор Запорізької обласної політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"
Джерело: http://strelaua.com/novosti-zaporozhya/yak-v-zaporizkiy-oblasti-obkradayut-selyan-i-yaki-zh-ti-vdyachni-chi-yim-tak-podobaetsya-to-chomu-zh-todi-zhalitisya.html

 

06.11.2017 20:55
686

видеоматериалы

фото дня