Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

«Формула Штайнмаєра»: що говорять запорізькі експерти

«Формула Штайнмаєра»: що говорять запорізькі експерти

Студенти, ветерани АТО і ті, хто встиг з роботи, розгорнули плакати з написами «Ні капітуляції» та  «Незалежність і жодних компромісів». Імпровізований мітинг об’єднав сотні містян. У натовпі говорили про не бажання повертатись у ярмо Росії. Зі сцени — про можливі наслідки цього.

Що ж передбачає «формула Штайнмаера»?

Нова Рада має ухвалити закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей у новій редакції.

Закон набирає чинності о 20:00 за місцевим часом в день голосування на дочасних місцевих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Вибори мають бути призначені та проведені у відповідності до Конституції України та спеціального закону України. Але поки що він носитиме тимчасовий характер та діятиме до дня публікації остаточних висновків місією ОБСЄ зі спостереження за виборами, на основі усталеної практики ОБСЄ про відповідність у цілому дочасних місцевих виборів міжнародним стандартам демократичних виборів.

Якщо ж в остаточному звіті ОБСЄ дійде висновку про те, що дочасні місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей були проведені в цілому у відповідності до стандартів ОБСЄ та українського законодавства, закон приймуть на постійній основі.

Наразі ж у формулюванні немає жодних ідей про кордон, про наявність чи відсутність збройних формувань.

Джерело - ТВ5

07.10.2019 16:08
624

видеоматериалы

фото дня

superpriz