Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн

Екс-лідери Самооборони щомісяця отримують з запорізьких ринків 17 тис.грн

 

Гроші отримують за "припинення несанкціонованої торгівлі".

Фірми, що належать колишнім керівникам Самооборони Запоріжжя Сергію Остапенку та Леоніду Петрашину, отримують з комунальних ринків 8 та 9,2 тисячі гривень відповідно.

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Інформація про це оприлюднена у реєстрі договорів КП "Запоріжринок" за 2015-й рік.

Так, ТОВ "Аудиторська компанія ОСТ-Аудіт" отримує щомісяця вісім тисяч гривень за "консалтінгові послуги з фінансово-методичних і економіко-правових питань фінансового і податкового обліку". Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, 70% фірми належать Остапенку Сергію Віталійовичу, що був одним з керівників Самооборони Запоріжжя навесні та влітку 2014-го року. Відповідна угода була укладена більше року тому, 01 травня 2014-го.

Також ТОВ "НВП "Континент" отримує щомісячно по 4600 гривень за "припинення несанкціонованої торгівлі на території прилеглою до Малого ринку" і "припинення несанкціонованої торгівлі на території прилеглою до Хортицького ринку" відповідно - 9200 гривень разом. 40% фірми належать Леоніду Петрашину, а його син Олексій Петрашин є директором. Леонід Петрашин також входив до складу Самооборони у той же час, що і Остапенко. Угоди було укладено майже у той же час, що й угоду "ОСТ-Аудиту" - 28 квітня 2014-го року.

Петрашин відомий у Запоріжжі через свою колекцію зброї, яку він зібрав протягом роботи в правоохоронних органах. В 2010-му році міліція конфіскувала колекцію, лише після Майдану декілька зниклих екземплярів зброї з неї знайшли в приватному музеї екс-генпрокурора Віктора Пшонки, що втік разом з Януковичем та іншими.

depo.ua

04.07.2015 21:22
417

видеоматериалы

фото дня

superpriz