Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запрошення на презентацію проекту «Антикорупційна карта ремонтів»

Запрошення на презентацію проекту «Антикорупційна карта ремонтів»

22 травня в м. Запоріжжя команда “Антикорупційного штабу” в конференц-залі готелю “Інтурист” (проспект Соборний, 135) на 10 поверсі об 11:00 проведе презентацію свого онлайн-проекту «Антикорупційної карти ремонтів». На презентації будуть присутні експерти,представники державної влади, журналісти, юристи та громадські активісти.

 

Експерти ГО “Антикорупційний штаб” створили онлайн-інструмент, яким можна легко і просто контролювати мільйони гривень, які щороку виділяються місцевою владою на оновлення інфраструктури і модернізацію українських міст. У разі невиконання або неякісного виконання робіт, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту. Карта ремонтів вже допомогла запобігти ряду порушень і зберегла більше 1 млн. гривень для українських міст.

 

На презентації буде розкрито, як саме експерти Антикорупційного штабу перевіряють чи виконаний ремонт належним чином, і як, у разі необхідності, звертаються до контролюючих або правоохоронних органів.

Спікерамипрес-брифінгу виступлять:

 

• Сергій Миткалик, виконавчий

 

директор ГО “Антикорупційний штаб”

 

• Ілля Кротенко, аналітик ГО «Антикорупційний штаб»

• Представник Запорізької міської ради

 

Вхід на прес-конференцію вільний. Просимо не запізнюватись на захід.

 

Додатково:

 

Антикорупційний штаб громадська організація, створена влітку 2014 року.

 

ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є виявлення та протидія корупційним схемам, розкрадань бюджету і ресурсів громади та інших корупційних порушень можновладців чи підрядних компаній.

 

Додаткова інформація за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: shtab.net@gmail.com.

 

21.05.2019 22:28
525

видеоматериалы

фото дня

superpriz