Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запорізька область запрошує на фестиваль

Запорізька область запрошує на фестиваль

7-8 серпня 2020 року о 16:00 на території Ботієвської сільської ради відбудеться Відкритий фестиваль болгарської культури «Българи да си останем!» на базі Ботієвського будинку культури.

Організатори фестивалю - Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Ботієвська сільська рада Приазовського району Запорізької області, Асоціація національних меншин Запорізької області та Ботіївський болгарський культурно-освітній центр «Светліна».

На фестиваль завітають болгарські творчі колективи, які демонструватимуть глядачам майстерне виконання народних пісень і танців, а на національному подвір'ї пригощатимуть смачними стравами.

Один з організаторів цього національного свята - голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані зазначає:

"Запорізька земля — це багатонаціональна і різнобарвна родина. В нашому краї гармонійно поєднуються різні неповторні культури і традиції. Вже більше 200 років проживає болгарська спільнота в мирі і злагоді поруч з українцями та іншими багаточисленними національними меншинами. Болгари — доброзичливі, дружні, патріотичні, з гумором, люблять спілкуватися з представниками інших народів, вони гостинні і привітні. Тож завітаймо до них у гості на Відкритий фестиваль болгарської культури «Българи да си останем!», котрий відбудеться в мальовничому куточку нашого краю — в селі Ботієво Приазовського району, в якому проживають етнічні болгари, чиї предки переселилися з Бессарабії в 1861-1862 роках. Село розташоване на правому березі річки Корсак, яка впадає в Азовське море і славиться гарною і корисною водою, «вітряками», виноградом та смачними болгарськими стравами..."

23.07.2020 16:24
184

видеоматериалы

фото дня

superpriz