Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей
Офтальмологический кабинет
Davinci

Запоріжців запрошують на Фестиваль української культури

Запоріжців запрошують на Фестиваль української культури

23 липня о 12:00 у Запоріжжі стартує мандрівний Фестиваль української культури «З країни в Україну» . Наше місто увійшло до тих 11, які здатні презентувати свої досягнення у різних напрямках культури, інформує http://ngo.zp.ua.

Протягом двох днів у «Дубовому гаю» відбудеться велика кількість майстер-класів і воркшопів, працюватиме спортивний і дитячий майданчик та Містечко громадських ініціатив, відкрита бібліотека і фотозона, будуть показані сучасні театральні вистави і кінострічки. А для підтримки сил можна буде поласувати вуличною їжею.

З 19:00 години розпочнеться вечірня програма Фестивалю з виступами музичних виконавців та гуртів з різних куточків України.

Фестиваль української культури «З країни в Україну» акцентує увагу не тільки на збереженні традицій. Сучасний культурний розвиток триває. Тож діятиме і локація «Сучасна Україна», яка доведе, що Україна має величезний науковий потенціал, новітні розробки та чудових інноваторів, котрі відомі у світі, але мало хто про них знає в своїй державі. На майданчику будуть представлені успішні українські стартапи у різних сферах.

– Це масштабна культурно-просвітницька подія з презентацією народних ремесел, демонстраційними зонами та іншими сучасними проектами, – розповідає куратор проекту в Запоріжжі Вікторія Верес. – Відмінною рисою фестивалю є його мобільність. Подорожуючи по містах східних областей, «З країни в Україну» розповідає про різноманіття культурної спадщини нашої країни через лекції та майстер-класи, а також знайомить із сучасними українськими технологіями і сучасною українською музикою різних жанрів. Такий фестиваль об’єднує людей. Все починається з культури, і тільки люди змінюють людей.

09.07.2016 21:32
627

видеоматериалы

фото дня

superpriz