Мы в соц.сетях:
Запорожский Клуб новостей

У Запорізькій області пройде Тиждень єврейської культури

У Запорізькій області пройде Тиждень єврейської культури

22 квітня у місті Мелітополі візьме початок тиждень єврейської культури.
Мелітопольська міська єврейська община запрошує всіх зацікавлених приєднатися до заходів присвячених тижню єврейської культури.
22 квітня о 13:00 на головному майдані міста відбудеться танцювальний флешмоб.
24 та 26 квітня о 14:00 в бібліотеці “Мальвіна” на дітей чекають показ історії у вигляді мультфільму та майстер-класи з арт-юдаїки за мотивами показаних мультфільмів.
25 квітня у бібліотеці ім. М.Горького відбудеться інтерактивна лекція-тренінг за темою «Соціальна свідомість. Написання проектів соціальної дії». Початок о 16:00.
26 квітня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького пройде науково-практична конференція «Кібуц – утопія, що стала реальністю». Початок о 12:30.
28 квітня об 11:00 на мелітопольців чекатиме кулінарний батл між національними товариствами на базі вуличного університету (міський парк культури та відпочинку ім. М.Горького).
Протягом тижня у вітринах Мелітопольського міського краєзнавчого музею Ви зможете споглядати виставку атрибутів еврейского побуту та книжкову виставку на базі бібліотеки ім. М. Лермонтова.
Завершенням тижня єврейської культури, але не знайомства з єврейською культурою в Мелітополі, стане святковий ювілейний концерт, присвячений ювілею двох організацій: Мелітопольскій міській єврейській общині та БФ «Хесед Велвеле». Концерт відбудеться у ПК ім. Т.Г.Шевченка о 13:00, а з 12:00, в холі на Вас чекатиме фотосушка присвячена 25-річчу єврейської общини та 20-річчу партнерської організації БФ «Хесед Велвеле».

21.04.2018 21:35
201

видеоматериалы

фото дня